Początek: 7 maja 2022
10:00
Koniec: 7 maja 2022
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała nr 17

Czym jest pulsing?

Jest to cała filozofia zdrowia, sposób Sna życie, metoda poprzez którą odkrywamy nasz związek z naturalnym rytmem życia, wodą, naszym pobytem w łonie matki. Jest to podróż, w czasie której każdy aspekt naszego życia pokazuje się nam z perspektywy akceptacji, bezpieczeństwa i łagodności. Uczestniczenie w tym łagodnym lecz mocnym procesie otwierania serc jest dla mnie źródłem nieustającej i czystej radości.

W jakich przypadkach stosujemy Pulsing?

Przede wszystkim dla głębokiego natychmiastowego relaksu, w przypadku różnego typu schorzeń, kiedy się źle czujemy fizycznie i psychicznie , kiedy zamiast sprzyjającej zdrowiu akceptacji wkraczamy na drogę chorobotwórczej negacji, w celu redukcji stresu i zintegrowania problemów emocjonalnych. Terapia Pulsacyjna to również jeden z precyzyjniejszych sposobów na diagnozowanie bloków w ciele zanim rozwiną się one w problem zdrowotny. Oznacza to, że jest również terapią prewencyjną, wysoce skuteczną w swojej profilaktyce. Jednak piękno pulsowania polega naprawdę na tym, że niekoniecznie trzeba mieć problem, aby poddać się zabiegowi i wyciągnąć z sesji ogromne korzyści. Jest to prawdziwy proces odkrywania siebie, rozwoju osobowości i rośnięcia – w łagodny i przyjemny sposób. Sesja odbywa się na stole do masażu lub na podłodze; klient powinien mieć swobodne, niekrępujące ciało ubranie (np. dres, leginsy i podkoszulka).

Pulsing jest twórczą metodą pracy z ciałem. Dzięki pulsingowi możesz pomagać innym odblokowywać energię, która zastała się na wielu poziomach, nie tylko na planie fizycznym!

 

Więcej informacji po kliknięciu przycisku

 

DODATKOWE INFORMACJE

  • INWESTYCJA: 650 zł (w tym VAT 23%)
    Wymagana zaliczka w wysokości 150 zł.

 

  • RABATY:
    Zniżka -200zł przy zakupie pakietu Pulsing I i II stopnia
    Cena pakietu zamiast 1300 zł płacisz tylko 1100 zł

 

PRZYGOTOWANIE DO WARSZTATU
Ubierz się wygodnie (najlepiej strój sportowy) oraz zabierz koc do przykrycia. Jeżeli posiadasz stół do masażu zabierz go ze sobą na kurs.

Strona prowdzącej kliknij przycisk


Prowadzi:
Katarzyna Gwiazdowska

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności i promocji u organizatora (po kliknięciu ceny).