Początek: 13 maja 2022
10:00
Koniec: 15 maja 2022
18:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Kurs Chirurgii Fantomowej stopnia podstawowego, skierowany jest do tych osób, które pragną rozpocząć jedno ze wspanialszych życiowych doświadczeń, jakim jest bycie chirurgiem fantomowym przywracającym zdrowie z wykorzystaniem zasobów dostępnych dla człowieka, wyposażonego w otwarte serce i umysł, pozbawionego uprzedzeń do boskiej natury świata, w którym żyjemy.

Jest to druga z dwóch części kursu stopnia podstawowego, stanowiących całość. Obejmuje takie zagadnienia jak:

 

  • Omówienie doświadczeń jakie uczniowie mieli po pierwszej części kursu
  • Ćwiczenia z ciałem i umysłem przygotowujące do zrozumienia i wykonania nowych technik
  • Utrwalenie formy podstawowych narzędzi, stanowiących warsztat chirurga fantomowego
  • Pokaz, omówienie i wykonanie bardziej złożonych operacji fantomowych z wykorzystaniem poznanych narzędzi i technik
  • Pokaz, omówienie i wykonanie nowych, dodatkowych technik operacji fantomowych
  • BHP chirurga fantomowego

Techniki poznane na obu częściach kursu Chirurgii Fantomowej, pozwalają przynosić poprawę zdrowia w zakresie układu ruchu, funkcjonowania narządów wewnętrznych w obrębie jamy brzusznej oraz dają możliwość harmonizacji pracy różnych aspektów ludzkiego organizmu, włączając w to psychikę, stan emocji a nawet poprawę relacji z rodziną i znajomymi.

Prowadzący

 

Dorota Jarymowicz, jest z wykształcenia lekarzem medycyny. Od 20 lat stosuje naturalne metody terapii, w tym Chirurgię Fantomową. Jest certyfikowanym instruktorem CHF według metody Pani Vivien Nory Nix, założycielki Instytutu Badań Fantomowych w Szczecinie. Licencję instruktora CHF otrzymała w 2002 r. wstępując tym samym w szeregi bardzo wąskiego grona osób uprawnionych do samodzielnego prowadzenia kursów i zajęć tej metody. Od tego czasu, CHF stosuje w codziennej praktyce pomagając ludziom w odzyskiwaniu dobrego stanu zdrowia.

Mariusz Jarymowicz, jest chirurgiem fantomowym, muzykoterapeutą i badaczem zależności pomiędzy formułowaniem wypowiedzi słownych i pisemnych a posiadanym osobistym potencjałem życiowym i stanem ludzkiego organizmu. Od 2002 roku jest licencjonowanym instruktorem CHF metodą Pani Vivien Nory Nix. Od 20 lat pomaga ludziom w odzyskiwaniu dobrego stanu zdrowia.

 

Zgłoszenia i rejestracja, tylko za pomocą elektronicznego formularza.

 

Kliknij i przejdź do formularza zgłoszeniowego

 

Opłaty i bilety
Całkowita opłata za 1 osobę przy płatności tylko za tę, drugą część kursu podstawo
1 400,00
Zaliczka
400,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.