Początek: 23 września 2022
10:00
Koniec: 25 września 2022
18:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Kurs Chirurgii Fantomowej stopnia podstawowego, skierowany jest do tych osób, które pragną rozpocząć jedno ze wspanialszych życiowych doświadczeń, jakim jest bycie chirurgiem fantomowym przywracającym zdrowie z wykorzystaniem zasobów dostępnych dla człowieka, wyposażonego w otwarte serce i umysł, pozbawionego uprzedzeń do boskiej natury świata, w którym żyjemy.

Jest to druga z dwóch części kursu stopnia podstawowego, stanowiących całość. Obejmuje takie zagadnienia jak:

  • Omówienie doświadczeń jakie uczniowie mieli po pierwszej części kursu
  • Ćwiczenia z ciałem i umysłem przygotowujące do zrozumienia i wykonania nowych technik
  • Utrwalenie formy podstawowych narzędzi, stanowiących warsztat chirurga fantomowego
  • Pokaz, omówienie i wykonanie bardziej złożonych operacji fantomowych z wykorzystaniem poznanych narzędzi i technik
  • Pokaz, omówienie i wykonanie nowych, dodatkowych technik operacji fantomowych
  • BHP chirurga fantomowego

Techniki poznane na obu częściach kursu Chirurgii Fantomowej, pozwalają przynosić poprawę zdrowia w zakresie układu ruchu, funkcjonowania narządów wewnętrznych w obrębie jamy brzusznej oraz dają możliwość harmonizacji pracy różnych aspektów ludzkiego organizmu, włączając w to psychikę, stan emocji a nawet poprawę relacji z rodziną i znajomymi.

Prowadzący

 

Dorota Jarymowicz, jest z wykształcenia lekarzem medycyny. Od 20 lat stosuje naturalne metody terapii, w tym Chirurgię Fantomową. Jest certyfikowanym instruktorem CHF według metody Pani Vivien Nory Nix, założycielki Instytutu Badań Fantomowych w Szczecinie. Licencję instruktora CHF otrzymała w 2002 r. wstępując tym samym w szeregi bardzo wąskiego grona osób uprawnionych do samodzielnego prowadzenia kursów i zajęć tej metody. Od tego czasu, CHF stosuje w codziennej praktyce pomagając ludziom w odzyskiwaniu dobrego stanu zdrowia.

Mariusz Jarymowicz, jest chirurgiem fantomowym, muzykoterapeutą i badaczem zależności pomiędzy formułowaniem wypowiedzi słownych i pisemnych a posiadanym osobistym potencjałem życiowym i stanem ludzkiego organizmu. Od 2002 roku jest licencjonowanym instruktorem CHF metodą Pani Vivien Nory Nix. Od 20 lat pomaga ludziom w odzyskiwaniu dobrego stanu zdrowia.

 

Zgłoszenia i rejestracja, tylko za pomocą elektronicznego formularza.

 

Kliknij i przejdź do formularza zgłoszeniowego

Pamiętaj

Wybierz termin drugiej części kursu Chirurgii Fantomowej, który jest dedykowany do edycji (daty) pierwszej części kursu, w której brałeś udział.

Dla każdej edycji pierwszej części kursu Chirurgii Fantomowej, jest dedykowany termin części drugiej. Oznacza to, że osoba zapisująca się na konkretny termin pierwszej części kursu Chirurgii Fantomowej, ma zagwarantowane miejsce w określonej edycji (terminie) części drugiej. Jeśli będzie chciała ukończyć część drugą w innym terminie niż dedykowany, może tylko zająć miejsce osoby, która zrezygnowała z przysługującego jej terminu drugiej części.

Opłaty i bilety
Całkowita opłata za 1 osobę przy płatności tylko za tę, drugą część kursu podstawo
1 400,00
Zaliczka
400,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.