Początek: 27 lutego 2022
11:00
Koniec: 27 lutego 2022
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

Soul Body Fusion® uczy jak osiągać poczucie wewnętrznego spokoju, radość, miłość do siebie, ludzi, świata – życie w nowej jakości. To metoda, która pomaga znaleźć dostęp do swojej intuicji, swojego wyższego Ja, gdzie znajdziesz odpowiedzi i harmonię. Wracamy do naturalnego stanu – większego połączenia naszego Wyższego Ja z ciałem, aby móc w pełni przeżywać ziemskie życie i mieć kontakt ze swoją duszą. Z miłością do siebie i z miłością do życia!

Prostota i poczucie swojej głębi, zjednoczenie się w sobie, wszechogarniający spokoju, wypełnienie się wibracjami swojej duszy, kontakt ze swoją intuicją, zaufanie – to są doświadczenia osób, które tą metodę wprowadziły w swoje życie. Serdecznie zapraszam Cię na najbliższe kursy.

Twórczynią tej metody jest Jonette Crowley, uznana na całym świecie nauczycielka duchowa, założycielka Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą – zarówno na płaszczyznach wewnętrznych, jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania.Fragment książki Jonette Crowley: “Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic.”

Zapraszam Cię do pięknej przestrzeni w Warszawie Naturalne Centrum Zdrowia przy ulicy Grażyny 15, gdzie dowiesz się czym jest SBF, jak bardziej połączyć się ze swoją duszą, co daje nam w codziennym życiu ta praktyka, czy można robić sesje zwierzętom, miejscom, czy sytuacjom. Jak to wpływa na życie i czemu właśnie teraz jest to takie istotne.

Na kursie nauczysz się jak możesz dostrajać swoje ciało do wibracji swojej duszy oraz jak pracować z innymi tą metodą.

Harmonogram kursu:
11.00 – 13.30 zapoznanie i część teoretyczna oraz pokaz
13.30 – 14.30 – przerwa obiadowa – w bliskim otoczeniu są restauracje
14.30 – 18.00 – część praktyczna – praca w parach, omówienie i podsumowanie

Koszt
360 zł – z międzynarodowym certyfikatem Praktyka Soul Body Fusion® , który uprawnia Cię do pracy z drugą osobą.

Koszt dla certyfikowanych Praktyków to 150 zł

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszenia

Mail: monika@monikastaskiewicz.pl

Serdecznie zapraszam

Prowadząca:
Monika Staśkiewicz – kobieta pracująca, żona wieloletnia, matka doświadczona
Certyfikowany Nauczyciel metody Soul Body Fusion®
Instruktorka Jogi Śmiechu
Propagatorka radosnego zdrowego życia w tu i teraz

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zapraszam na stronę  monikastaskiewicz.pl  lub kontakt telefoniczny 692-941-922

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u prowadzącej.
360,00
Inwestycja dla certyfikowanych Praktyków
Szczegóły płatności u prowadzącej.
150,00