Początek: 23 października 2020
18:00
Koniec: 23 października 2020
21:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

„Zamarzyło mi się stworzenie wyjątkowej przestrzeni dla kobiet. Takiej, w której spotykamy się, by pobyć razem w atmosferze głębokiej autentyczności, wzajemnego wsparcia i czerpania z kobiecych zasobów, które będziemy poznawać i pielęgnować.

Jeśli czujesz, że bardzo tego obecnie potrzebujesz, to zapraszam Cię serdecznie do Naszego Warszawskiego Kręgu Kobiet.

Czym jest KRĄG?
Tradycja kręgów jest bardzo długa i sięga do początków rdzennych wspólnot. Kiedyś plemienne kobiety spotykały się cyklicznie, by odpoczywać i celebrować swoją kobiecość. Współcześnie, będąc zanurzonymi w świecie „to do’sów”, rutynowych czynności w domu i pracy, skupiamy się na tym, by być maksymalnie produktywnymi, zapominając o swojej prawdziwej kobiecej naturze, którą jest BYCIE, a nie ROBIENIE.

Krąg daje nam przestrzeń, w której możemy BYĆ w pełni sobą, odkrywając i odżywiając swoją kobiecą naturę poprzez taniec, dzielenie, medytację, pracę w polu serca itp.

Uczestnictwo w Kręgu pomaga patrzeć na siebie i świat zewnętrzny z innej perspektywy, wzmacnia intuicję, świadomość ciała, kontakt z sercem oraz budzi uzdrawiające właściwości każdej z nas.

Jeśli jest Ci to bliskie, przyjdź. Każda z Was będzie wielkim darem dla Kręgu.

TRZYMA KRĄG:
Maria Rozwadowska. Żona i mama trójki dzieci. Córka, wnuczka i przyjaciółka. Doktor psychologii na Uniwersytecie w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.
Certyfikowana terapeutka ustawień systemowych.
Terapeutka Reiki oraz Theta Healing (poziom podstawowy). W pracy wykorzystuje taniec intuicyjny oraz medytacje w przestrzeni serca.

Koszt spotkania: 50 zł

Jak się zapisać na piątkowy krąg kobiet?

Wyślij mi proszę maila, że chcesz dołączyć, a ja w odpowiedzi przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące spotkania.
Ściskam, Marysia”
mail: maniutka@gmail.com

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u prowadzącej.
50,00