Początek: 13 października 2018
12:00
Koniec: 14 października 2018
17:00

Uzyskaj biegłość i pewność siebie w “dokopywaniu się” i pracy z przekonaniami – jednym z głównych konceptów metody Theta Healing – podczas kursu Kop głębiej

Kop głębiej (Dig Deeper) to kurs, który ma na celu sprawić, by wszyscy praktycy Theta Healing® byli dobrze wyszkoleni w tej podstawowej technice jaką jest “dokopywanie się” i praca z przekonaniami.

Kurs Kop głębiej ma pomóc, aby uzyskać solidne podstawy i porady, których potrzebujesz, abyś był pewny, że dokopiesz się do korzenia sprawy. Dopóki nie uda się zidentyfikować prawdziwego sedna i pochodzenia problemu, nie będziesz wiedział, jakie przekonania zmienić. Może to również oznaczać, że zmiany, które wprowadzasz, mogą być jedynie tymczasowe, a niezatwierdzone negatywne przekonania mogą stanowić przeszkodę w prawdziwym uzdrawianiu.

Kurs ten pozwoli ci pomóc swoim klientom zrozumieć ich własne zachowania i życie, a następnie,  poprzez uzdrawiające zmiany.

Po zakończeniu kursu Kop głębiej będziesz miał biegłą wiedzę i doświadczenie, aby lepiej pracować z przekonaniami ze sobą i z innymi. Będziesz w stanie poznać wszystkie techniki uwalniania i odkrywania ukrytych przekonań, z których korzystamy. W trakcie kursu będzie dużo czasu na praktykowanie tych różnych technik.

Od 2018 kurs Kop głębiej zaczyna być obowiązkowy, aby móc uczestniczyć w kolejnych kursach “tematycznych”.

Uprawnia też od wzięcia udziału w Kursie “Relacje ze światem” (wcześniej było to możliwe jedynie po ukończeniu 2-tygodniowej Anatomii Intuicyjnej)

Więcej informacji TUTAJ.

Prowadzi Anita Putkiewicz.

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegółu płatności i CEN PROMOCYJNYCH u organizatora.
590,00