Początek: 1 grudnia 2020
19:45
Koniec: 1 grudnia 2020
20:45

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Złota nr 118

Spotkanie na wielu poziomach istnienia.

Wibracja odpowiednio skomponowanego dźwięku uzdrawia w naturalny, łagodny i pozbawiony presji sposób. Dociera zarówno do naszej świadomości, porusza emocje, jak i bezpośrednio oddziałuje na tkanki narządowe. Subtelnie porusza w nas energię i sprawia, że zaczyna ona harmonijnie współgrać ze wszystkimi cząstkami tworzącymi nasz organizm.

Czwartkowe koncerty Muzyka Dla Zdrowia to koncerty instrumentalne z wykorzystaniem mis tybetańskich, gongu, dzwonów rurowych, bębnów, kamertonów terapeutycznych i innych instrumentów. Każdy koncert jest unikalną kompozycją powstającą jako wynik interakcji pomiędzy oryginalnym zamysłem grającego i aktualnym, energetycznym stanem uczestników. Koncerty są dedykowane osobom, które czują się wyczerpane fizycznie i psychicznie, osobom odczuwającym wewnętrzną pustkę, brak harmonii i weny twórczej. Gong jest wkomponowany jako jeden z wielu elementów. Brzmienie gongu jest w tym przypadku subtelne a wytworzona fala dźwiękowa delikatna i harmonijna. W koncercie mogą zatem brać udział kobiety w ciąży, dzieci i dorośli w każdym wieku.

Dlaczego nie używam aparatury elektronicznej do odtwarzania i wzmacniania dźwięku?

W używaniu wzmacniaczy i elektronicznego sprzętu nagłaśniającego nie ma nic złego. Jednak sprzęt elektroniczny w znacznym stopniu zmienia częstotliwości oraz charakterystykę fali dźwiękowej w stosunku do oryginalnego brzmienia instrumentu. Nawet jeśli nasz zmysł słuchu nie poinformuje nas o tej różnicy, cały nasz organizm będzie pod wpływem zmienionych wibracji. Jeśli koncert nastawiony jest na oddziaływanie na poziomie mentalnym i emocjonalnym, to nie ma znaczenia. Jeśli natomiast mówimy o bezpośrednim oddziaływaniu określonych wibracji na poziomie fizycznym, to różnica jest znaczna.

 

Na miejscu są maty, pufy, poduszki, koce.

 

Zapraszam serdecznie!

 

Prowadzi:

Mariusz Jarymowicz

Wykładowca w Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej, muzykoterapeuta i praktykujący od 20 lat chirurg fantomowy. Czwartkowe zajęcia – Koncerty w Naturalnym Centrum Zdrowia, prowadzi od 4 lat. więcej»

 

 

 

TO WYDARZENIE MOŻESZ OPŁACIĆ ON-LINE

W tym celu KLIKNIJ na CENĘ wydarzenia w sekcji OPŁATY I BILETY

Opłaty i bilety
Opłata za 1 osobę, jeden koncert czwartkowy
Kliknij na cenę i przejdź do płatności
Darmowy
Opłata za grupę 4 os. na 1 koncercie czwartkowym
Kliknij na cenę i przejdź do płatności
Abonament 4 wejścia (czwartki) do wykorzystania w ciągu 2 m-cy.
Kliknij na cenę i przejdź do płatności