Początek: 28 czerwca 2022
20:00
Koniec: 28 czerwca 2022
21:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Spotkanie na wielu poziomach istnienia.

Wibracja odpowiednio skomponowanego dźwięku uzdrawia w naturalny, łagodny i pozbawiony presji sposób. Dociera zarówno do naszej świadomości, porusza emocje, jak i bezpośrednio oddziałuje na tkanki narządowe. Subtelnie porusza w nas energię i sprawia, że zaczyna ona harmonijnie współgrać ze wszystkimi cząstkami tworzącymi nasz organizm.

Czwartkowe koncerty Muzyka Dla Zdrowia to koncerty instrumentalne z wykorzystaniem mis tybetańskich, gongu, dzwonów rurowych, bębnów, kamertonów terapeutycznych i innych instrumentów. Każdy koncert jest unikalną kompozycją powstającą jako wynik interakcji pomiędzy oryginalnym zamysłem grającego i aktualnym, energetycznym stanem uczestników. Koncerty są dedykowane osobom, które czują się wyczerpane fizycznie i psychicznie, osobom odczuwającym wewnętrzną pustkę, brak harmonii i weny twórczej. Gong jest wkomponowany jako jeden z wielu elementów. Brzmienie gongu jest w tym przypadku subtelne a wytworzona fala dźwiękowa delikatna i harmonijna. W koncercie mogą zatem brać udział kobiety w ciąży, dzieci i dorośli w każdym wieku.

Dlaczego nie używam aparatury elektronicznej do odtwarzania i wzmacniania dźwięku?

W używaniu wzmacniaczy i elektronicznego sprzętu nagłaśniającego nie ma nic złego. Jednak sprzęt elektroniczny w znacznym stopniu zmienia częstotliwości oraz charakterystykę fali dźwiękowej w stosunku do oryginalnego brzmienia instrumentu. Nawet jeśli nasz zmysł słuchu nie poinformuje nas o tej różnicy, cały nasz organizm będzie pod wpływem zmienionych wibracji. Jeśli koncert nastawiony jest na oddziaływanie na poziomie mentalnym i emocjonalnym, to nie ma znaczenia. Jeśli natomiast mówimy o bezpośrednim oddziaływaniu określonych wibracji na poziomie fizycznym, to różnica jest znaczna.

 

Na miejscu są maty, pufy, poduszki, koce.

Zapraszam serdecznie!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Kliknij w przycisk aby otworzyć formularz

Prosta forma – wypełnisz w 20 sekund.

 

lub zapisz się wysyłając SMS (napisz koniecznie czy wybierasz wtorek, czy czwartek):

+48 690 804 604

 

button icon OPŁAĆ SWÓJ WSTĘP TERAZ Kliknij w przycisk aby przejść do serwisu PayU

 

Prowadzi:

Mariusz Jarymowicz

Wykładowca w Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej, muzykoterapeuta i praktykujący od 20 lat chirurg fantomowy. Czwartkowe zajęcia – Koncerty w Naturalnym Centrum Zdrowia, prowadzi od 4 lat. więcej»

 

 

Opłaty i bilety
Opłata za 1 osobę, jeden koncert czwartkowy
20,00
Opłata za grupę 4 os. na 1 koncercie czwartkowym
60,00
Abonament 4 wejścia (czwartki) do wykorzystania w ciągu 2 m-cy.
60,00

3 Wyznaczony termin

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.