Początek: 6 kwietnia 2022
18:00
Koniec: 6 kwietnia 2022
19:00

JOGA TWARZY Z AUTOMASAŻAMI I ELEMENTAMI AJURWEDY

Zapraszam na sesję jogi twarzy- naturalnego sposobu dbania o swoją urodę i zdrowie.

Ćwiczenia i automasaże zawierają w sobie mądrość i techniki  pochodzące z dalekiego wschodu. Działają na powierzchnię skóry ale także na układ hormonalny i punkty energetyczne marma.

Celem jest ujędrnianie mięśni twarzy i szyi, poprawa kondycji skóry, jej ukrwienia, odżywienia a także likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni oraz opuchlizn w obrębie twarzy.

Jednocześnie poprzez ćwiczenia oddechowe, pięknie pachnące olejki  i delikatny dotyk ukojony zostaje również układ nerwowy, uspokojony umysł. Automasaże wspierają kobiecość i świadomość własnego ciała. Dodają witalności i poprawiają nastrój.

Podczas zajęć uczestniczki same wykonują ćwiczenia i automasaże. Głęboki automasaż z użyciem medycznych piłeczek pobudza wytwarzanie kolagenu w warstwach głębokich skóry a kończący sesję masaż japoński Tanaka (liftingująco-relaksacyjny) przyspiesza proces detoksyfikacji, zawiera elementy akupresury działając na poprawę pracy narządów wewnętrznych.

Ćwiczenia jakie Panie wykonują podczas sesji są powtarzane tak, by uczestniczki mogły wykonywać je również samodzielnie w domu.

Na zajęcia przygotuj się:

  • Załóż bluzkę z dekoltem oraz wygodne ubranie
  • Zdejmij biżuterię
  • Zepnij włosy, jeśli masz długie
  • Weź butelkę wody bo ćwicząc będziesz pozbywała się toksyn z ciała
  • A jeśli masz pytania to pisz lub dzwoń

O mnie- prowadzącej:

Ewa Kucińska- instruktorka metody Yogattractive, psycholog, muzykoterapeuta, konsultantka Ajurwedyjska i organizatorka wypraw z Ajurwedą do Indii.
Naturalnymi sposobami dbania o ciało i umysł zajmuję się od wielu lat. Jestem entuzjastką zdrowego stylu życia i wdrażania dobrych nawyków w codzienne funkcjonowanie. Od lat podróżuje po Azji przywożąc stamtąd wiele inspiracji. Współorganizuje wyprawy w ciekawe zakątki świata oraz warsztaty hipoterapeutyczne z końmi. Ukończyłam kurs instruktora Jogi w Riszikesz w Indiach oraz 8 tygodniowy kurs MBSR w Warszawie.

Zapisy na sesję oraz informacje o płatności pod tel:

501345524,

email: ewakuc1@wp.pl

Termin: 6.04 godz: 18.00-19.00

Inwestycja: 50 zł

Opłaty i bilety
Cena za 1 osobę
50,00