Początek: 13 stycznia 2021
18:00
Koniec: 13 stycznia 2021
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

JAK ZACHOWAĆ PEŁNIĘ SIŁ – Stan przewlekłego zmęczenia, i nie tylko…

to coś, na co od czasu do czasu skarży się prawie każdy. Mamy go, np. gdy jesteśmy przemęczeni pracą, przygnębieni trudną sytuacją rodzinną, w czasie przesilenia wiosennego czy jesiennego, gdy organizm zbiera siły do działania po zimie lub szykuje się do zimowego odpoczynku. Bywa jednak, że czujemy, iż dzieje się coś dziwnego, niepokojącego, ubywa nam sił, idziemy do lekarza, na badania i… okazuje się, że mamy problem z tarczycą, trzustką lub nadnerczami. Warto wtedy posłuchać jaką historię ma nam do opowiedzenia każdy z tych narządów. Dlaczego przestają prawidłowo funkcjonować i czym jest syndrom przewlekłego zmęczenia.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny.

Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15,   13.01.2021r.

Prowadzi:  lek.med. Dorota Jarymowicz

Zapisy tylko przez elektroniczny formularz:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD Wypełnij prosty formularz

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

DODATKOWA INFORMACJA  tel: 690 804 604

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl  

lub przejdź na stronę:  EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

 

 

Lista wszystkich terminów z tematami zajęć EPC jesień 2020-wiosna 2021

 

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
60,00
Inwestycja (za 5 spotkań) - OSZCZĘDZASZ 60,-ZŁ
250,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.