Początek: 6 listopada 2020
17:45
Koniec: 18 grudnia 2020
21:00

W obecnej rzeczywistości niezwykle trudno o głębokie poczucie radości i spokoju. Aby nasz świat i nasze emocje w dalszym ciągu były w harmonii, bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy być w bliskim kontakcie z sobą, z pełnią własnego potencjału, z radosnym, wewnętrznym dzieckiem, ale także w grupie radosnych, wspierających się osób.
Dzięki temu niezależnie od sytuacji zewnętrznej, będziemy mieć spokojną pewność, że damy sobie radę w każdej sytuacji i będziemy umieli pielęgnować w sobie:
– wewnętrzną radość i miłość
– swoje mocne strony i źródła wewnętrznej siły
– twórczą, kreatywną energię
– zdolność przyciągania dokładnie tych rzeczy, ludzi, zdarzeń i wartości, jakich najbardziej potrzebujemy do życia pełnią – pełnią siebie i własnego potencjału, w pełnej równowadze i harmonii pomiędzy najważniejszymi sferami życia.

Jeśli Ty także masz chęć w tym roku postawić na swój rozwój i systematyczne wzmacnianie własnej wewnętrznej siły oraz ugruntowanego poczucia radości i spokoju, zapraszamy Cię do udziału w niezwykłej wyprawie, którą nazwałyśmy Inspiratorium Życia Pełnią.

 

Inspiratorium Życia Pełnią będzie to podróż przez ogromną różnorodność koncepcji i metod pracy z umysłem, emocjami, ciałem, głosem i oddechem, takich jak m.in. metoda Dispenzy, zen coaching, NVC, metoda Collina Sissona, joga śmiechu, metoda Sedony i koncepcje Hawkinsa.
Podróż pełna inspirujących odkryć w atmosferze ciepła, serdeczności i życzliwej akceptacji. Czas pełen dobrych, wzmacniających emocji i skuteczne oderwanie się od COVID-owej rzeczywistości.

Prowadzą:

Basia Sawicka

Ela Dabrowska

Gosia Smoczyńska

Więcej informacji znajdziesz POD TYM LINKIEM

Opłaty i bilety
Darmowy
0,00