Początek: 30 kwietnia 2022
11:00
Koniec: 30 kwietnia 2022
16:00

KRĄG HARMONII SERCA

Zapraszam serdecznie na Krąg Harmonii Serca. Jest to krąg uzdrowienia, którego intencją jest Harmonia. Jesteśmy światłem, a naszą funkcją jest to światło współdzielić z innymi. Potrzebujemy nie tylko wiedzieć jak funkcjonujemy, ale również dotrzeć do naszych własnych możliwości (wartości duszy) i zintegrować je z realiami życia codziennego.

W naszym kręgu będzie obecnych 7 wartości Czerwonej Drogi Serca i Miłości.

  1. Modlitwa
  2. Uczciwość
  3. Pokora
  4. Współczucie
  5. Szacunek
  6. Hojność
  7. Mądrość

Wartości, które chronią nasz krąg, a jednocześnie wyznaczają dla nas kierunek. W formie wykładu podzielę się również wiedzą i własnymi obserwacjami. Poniżej zagadnienia, które omówię:

Znaczenie przestrzeni/pustki w naszym życiu, podstawowe kierunki energii – od aktywności do pasywności ( energia żeńska i męska), czym jest myślenie ( cykle myślowe i warstwy myślenia), uczucia i ich naturalna transformacja, związki i ich dynamika, wizje, wartości duszy i nasze wrodzone możliwości.

Każdy będzie mógł w atmosferze szacunku i zaufania włączyć się do rozmowy jak również podzielić się tym czym są dla niej / dla niego wartości w życiu. Jest to możliwość, którą nazywam w kręgu powtórnym wyborem serca.

Usiądziemy do wspólnej modlitwy w ciszy, którą przewidziałem na ok. 2 godz. Jest to również lekcja słuchania i wyciszenia. Nazywam to również medytacją leczniczą, ponieważ dajemy sobie i innym pole (przestrzeń), która naturalnie poszerza nasze możliwości widzenia i innego odniesienia do sprawy, która nas dotyczy. Mając przestrzeń, możemy uzdrowić nie tylko problem psychologiczny, ale również własne ciało fizyczne.

Po medytacji będziemy mogli wsłuchać się w rytm bębna i wspólnie zaśpiewać prostą, świętą pieśń Indian Lakota. Zakończymy wspólną modlitwą; jest Pokój, Harmonia i Jedność.

Więcej informacji dot. wydarzenia oraz zgłoszenia, proszę kierować na adres: hubert@liberadzki.co

Do zobaczenia.

AHO MITAKUYE OYASIN

Kontakt w sprawie zapisów:

E: hubert@liberadzki.co

T: 530 434 620

 

O mnie:

Nazywam się Hubert Liberadzki. Prowadzę autorskie warsztaty i kręgi. Jestem przede wszystkim człowiekiem. W języku Indian Lakota, słowo „Wolakota” oznacza człowiek pokoju. W 2013 r. otrzymałem duchowy przekaz, który realizuję po dziś dzień. Przez cztery lata (2017-2021) brałem udział w licznych ceremoniach i inicjacjach, powadzonych przez mojego nauczyciela i terapeutę Marka Kukułkę (aż do jego odejścia z fizycznego świata).

Jestem twórcą Harmonii Serca, metody terapeutycznej, którą dzielę się z innymi. Od 2017 r. pracuję również ze współczesną formą ceremonialną Camino Rojo – Czerwoną Drogą Serca i Miłości. Jest to droga na całe życie. Ukończyłem m.in. dwukrotnie inicjację Vision Quest (Poszukiwanie Wizji).

Gram na bębnie, śpiewam i tańczę. Poczucie rytmu towarzyszy mi od urodzenia.

www.liberadzki.co

 

 

Opłaty i bilety
Opłata dobrowolna, na koniec zajęć.
Darmowy