Początek: 19 maja 2022
18:00
Koniec: 19 maja 2022
19:30

Miejsce wydarzenia

Warszawa, ul. Grażyny 15, Sala Biała nr 17

Czy już doświadczyłeś czym jest medytacja i jakie przynosi korzyści?

Przypuszczam, że kolejny raz trafiasz na informacje o medytacji. Z pewnością nie jest to przypadek. Być może już medytujesz, być może nie masz jeszcze doświadczenia. Ten cotygodniowy warsztat jest dedykowany przede wszystkim dla osób, które są na początku swojej drogi w medytacji (nigdy nie medytowały lub próbowały zacząć z różnym skutkiem). Osoby, które mają doświadczenie i zależy im na wspólnej praktyce również są mile widziane.

Czym jest medytacja?
Praktyka stosowana w celu samodoskonalenia, odzyskania pełnej kontroli i zharmonizowania ciała i umysłu, zwiększenia koncentracji. Pod pojęciem medytacji znajduje się wiele różnych technik uważności, relaksacyjnych i oddechowych.

Najważniejsze korzyści z regularnej medytacji:

 • redukuje stres i pomaga osiągnąć wew. spokój
 • zwiększa akceptacje i pewność siebie
 • pozwala lepiej zrozumieć samego siebie, słuchać wew. głosu i podążać własną ścieżką
 • obniża wysokie ciśnienie krwi, wspomaga system immunologiczny i poprawia zdrowie dzięki czemu daje poczucie głębokiego szczęścia
 • poprawia koncentracje i jasność umysłu (uważność)
 • pozwala budować lepsze relacje z innymi

Dzięki cotygodniowemu warsztatowi:

 • otrzymasz konkretne wskazówki jak medytować (główna nauczana metoda to uznawana przez wielu za najszlachetniejszą Vipassana tzw. medytacja wglądu, polegająca na koncentracji na oddechu)
 • poznasz różne techniki relaksacyjne i oddechowe
 • nauczysz się jak praktykować samodzielnie
  zrelaksujesz się i zadbasz o siebie – to ponad 1h dla Ciebie i Twojego rozwoju
 • masz możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami

wraz z indywidualną regularną praktyką osiągniesz korzyści płynące z medytacji.

Wszystkie proponowane praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości.

Zapewniamy koce i poduszki do medytacji. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki. Zajęcia zaczynają się o godz. 18:00, a godz. 18:15 są zamykane drzwi z względu na charakter zajęć i troskę o uczestników osoby, które przyjdą po 18:15 nie będą wpuszczane. Jeżeli chcesz uczestniczyć w zajęciach zarejestruj się poprzez evenea. Istnieje również możliwość zapłaty na miejscu (tylko gotówka) 60zł za spotkanie. Jeżeli wybierzesz płatność na miejscu ze względu na ograniczoną ilość miejsc wyślij zgłoszenie mailowe na biuro@kaizenyourself.pl.

Zajęcia prowadzi Adam Tkaczyk – pasjonat psychologi i medytacji, którą traktuje jako narzędzie przynoszące określone rezultaty. Uczył się od buddyjskich mnichów, nauczycieli w Polsce i zagranicą.  Ponadto przedsiębiorca, finansista i podróżnik. Autor kilku niekomercyjnych projektów dla innych. Organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od ponad 10 związany z branżą finansową, który potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania z sfery duchowości, rozwoju osobistego, biznesu i finansów.

Spotkanie stacjonarnie – prowadzący będzie on-line.

Opłaty i bilety
Uczestnictwo w warsztatach 1h
Płatność po kliknięciu ceny lub gotówką na miejscu. Konieczność zapisów.
Karnet - 5x uczestnictwo w warsztatach
Płatność po kliknięciu ceny lub gotówką na miejscu. Konieczność zapisów.

3 Wyznaczony termin