Początek: 23 września 2020
18:00
Koniec: 23 września 2020
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Emocjonalne Przyczyny Chorób (EPC) BEZPŁATNY – wykład wprowadzający

Według badań prowadzonych od ponad 40 lat, większość dolegliwości ma źródło w określonych sytuacjach życiowych, które wpływają na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu.Jest to wiedza w pełni zgodna z najnowszą gałęzią nauki o biologii żywych organizmów, z EPIGENETYKĄ. Jak sama nazwa wskazuje, epigenetyka bada mechanizmy wpływające na stan ludzkiego organizmu, które istnieją ponad poziomem funkcjonowania samych genów.

Ten wykład jest wprowadzeniem do cyklu 18 wykładów. Na każdym wykładzie omawiany jest inny temat dotyczący ludzkiego zdrowia. Lista wszystkich tematów znajduje się poniżej oraz na stronie naszego portalu, poświęconej Emocjonalnym Przyczynom Chorób.

Program jest skierowany zarówno do tych osób, które miały już kontakt z tą tematyką, jak i do osób, które po raz pierwszy postanowiły zapoznać się z nią i wyrobić sobie opinię na ten temat.

Na wykładzie wprowadzającym zostaną omówione:

  • Kto uznawany jest za twórcę fundamentów tej metody
  • Z jakimi nurtami tej wiedzy można się spotkać, i co z tego wynika?
  • Mechanizm powstawania dolegliwości według wiedzy o EPC
  • Mechanizm ustępowania dolegliwości według wiedzy o EPC
  • Zostanie omówionych kilka przykładów klinicznych
  • Zostanie omówiony jeden, przykładowy narząd pod kątem EPC
  • Szybka analiza jednego przypadku z sali ( ochotnik / ochotniczka )
  • Wykładowca przedstawi listę 18 tematów i krótko je skomentuje
  • Na koniec – pytania i odpowiedzi

Prowadzi: Dorota Jarymowicz

Jest z wykształcenia lekarzem medycyny, który od ponad 30 lat uzupełnia swoją wiedzę i praktykę medyczną o nowe, holistyczne podejście do zagadnienia ludzkiego stanu zdrowia. Ostatnich kilka lat poświęciła wprowadzaniu w życie praktycznego zastosowania wiedzy o psychosomatycznym podłożu wielu dolegliwości (Emocjonalne Przyczyny Chorób). Jako praktyk lekarz – terapeuta wykorzystuje najnowszą wiedzę z zakresu biologii przekonań, nazywanej w zależności od grup stosujących ją lekarzy i terapeutów – Psychobiologią, Totalną Biologią, Nową Germańską Medycyną itd. Poznała wszystkie te odłamy nauki o wpływie przekonań i emocji na stan ludzkiego zdrowia. Każdego dnia kontynuuje poszukiwania w tej dziedzinie. Odkrywając uwiarygodnione, nowe szczegóły wprowadza je do swojej praktyki, aby po wnikliwej obserwacji wyników udoskonalać je i stosować z coraz lepszym skutkiem podczas pracy terapeuty. Jest więc źródłem najaktualniejszej, dostępnej wiedzy w tej dziedzinie, zweryfikowanej w praktyce.

Zapraszamy !

Termin tego spotkania: środa, 18-20.00, 23 września 2020r.

 

ZAPISY TYLKO POPRZEZ FORMULARZ

FORMULARZ - ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

 

DODATKOWA INFORMACJA:  Tel: 690 804 604

 

Lista wszystkich terminów z tematami zajęć EPC – jesień 2020 / wiosna 2021:
Opłaty i bilety
BEZPŁATNY
BEZPŁATNY
Darmowy

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.