Początek: 27 lutego 2019
18:00
Koniec: 27 lutego 2019
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

 

 

UKŁAD RUCHU,

to cały system służący do przemieszczania się (kości, więzadła, ścięgna, mięśnie), ale też ochrony narządów wewnętrznych i produkcji krwi (szpik). Problemy z nim są zwykle bardzo dokuczliwe, bolesne. Ból ogranicza nasze możliwości ruchowe. Na tym wykładzie zostaną omówione emocje, które towarzyszą powstawaniu problemów z układem ruchu. Zostaną omówione podstawowe konflikty związane z poszczególnymi odcinkami kręgosłupa, z określonymi częściami kończyn górnych i dolnych. Dowiecie się Państwo dlaczego czasem uraz dotyczy mięśnia, a czasem ścięgna. W czasach, kiedy prawie każdy miewa bóle kręgosłupa warto poznać ich emocjonalną przyczynę, ponieważ wtedy łatwiej nam będzie powrócić do zdrowia lub zachować je.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny. Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15, 27.02.2019r.

Prowadzi: Dorota Jarymowicz

Zapisy:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD Wypełnij prosty formularz

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

Informacje:

Tel: 690 804 604  E: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl

lub przejdź na stronę: EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

Poniżej lista wszystkich terminów wraz z tytułami zajęć EPC – jesień 2018 / wiosna 2019:

TO WYDARZENIE MOŻESZ OPŁACIĆ ON-LINE

W tym celu KLIKNIJ na CENĘ wydarzenia w sekcji OPŁATY I BILETY

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
Płatność gotówką, kartą lub przelewem
Inwestycja (za 5 spotkań)
Kliknij w cenę i opłać 5 spotkań - oszczędzasz 60,-zł

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.