Początek: 7 października 2020
18:00
Koniec: 7 października 2020
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

UKŁAD POKARMOWY – Zachowaj zdrowy układ pokarmowy,

to kilka narządów połączonych ze sobą w celu złapania, przełknięcia, strawienia i wydalenia kęsa pokarmu. Mamy z nimi w miarę dobry kontakt – czujemy niestrawność jako ból brzucha, wymiotujemy, gdy nam coś zaszkodzi, mamy biegunkę lub zaparcia, które staramy się wyregulować. Przewód pokarmowy pokazuje nam jakie jest nasze nastawienie do życia i otaczających nas osób. Różne problemy manifestują się w różnych odcinkach przewodu pokarmowego i należących do niego narządów takich jak wątroba z pęcherzykiem żółciowym czy trzustka. Jakie emocje mają związek z którą częścią przewodu pokarmowego dowiecie sią Państwo na tym wykładzie.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny.

Serdecznie Zapraszamy!

Uwaga! Tylko na tym wykładzie możesz opłacić wszystkie 18 spotkań i oszczędzić 280,-zł.

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15,   07.10.2020r.

Prowadzi:  lek.med. Dorota Jarymowicz

Zapisy tylko przez elektroniczny formularz:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD Wypełnij prosty formularz

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

DODATKOWA INFORMACJA  tel: 690 804 604

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl   lub przejdź na stronę:  EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

Lista wszystkich terminów z tematami zajęć EPC – jesień 2020 / lat0 2021:

 

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
60,00
Inwestycja (za 5 wybranych spotkań)-OSZCZĘDZASZ 60 zł
250,00
Opłać wszystkie 18 wykładów i oszczędź 280,-zł
800,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.