Początek: 16 grudnia 2020
18:00
Koniec: 16 grudnia 2020
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

 

ZDROWY UKŁAD ODDECHOWY

To górne i dolne drogi oddechowe. Do górnych przynależą np. nos, zatoki i gardło, a do dolnych oskrzela i płuca. Płuca, które niczym miechy pracują non-stop w klatce piersiowej, są związane m.in. z przestrzenią, z tym, czy możemy w życiu oddychać „pełną piersią”. Na tym wykładzie poznacie Państwo konflikty odpowiedzialne za różne dolegliwości ze strony dróg oddechowych. Znając je, będziecie mogli zawczasu uniknąć np. kolejnej grypy, bo przecież nie wszyscy chorują na grypę… Kto nie i dlaczego – dowiecie się na wykładzie.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny.

Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15,   16.12.2020r.

Prowadzi:  lek.med. Dorota Jarymowicz

Zapisy tylko przez elektroniczny formularz:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD Wypełnij prosty formularz

 

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

 

OPŁAĆ WSTĘP TERAZ KORZYSTAJĄC Z PŁATNOŚCI ON-LINE

button icon OPŁAĆ WSTĘP TERAZ Kliknij i przejdź do serwisu PayU

 

 

DODATKOWA INFORMACJA  tel: 690 804 604

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl

lub przejdź na stronę:  EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

Lista wszystkich terminów z tematami zajęć EPC – jesień 2020 / wiosna 2021:

 

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
60,00
Inwestycja (za 5 kolejnych spotkań) - OSZCZĘDZASZ 60,-zł
250,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.