Początek: 26 czerwca 2019
18:00
Koniec: 26 czerwca 2019
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

UKŁAD MOCZOWY I PŁCIOWY,

to dwa układy o kluczowym znaczeniu w biologii żywych organizmów – układ moczowy odpowiada za eliminację szkodliwych produktów przemiany materii, a dzięki narządom płciowym możemy się rozmnażać, czyli zachować ciągłość gatunku. Na tym wykładzie dowiecie się Państwo jaka jest emocjonalna przyczyna występowania infekcji dróg moczowych, polipów i raka pęcherza moczowego oraz chorób nerek. Będziemy mówić o najczęstszych chorobach dotyczących kobiet – problemy z bezpłodnością, z torbielami jajników, endometriozą, nadżerkami szyjki macicy, bolesnymi miesiączkami, infekcjami grzybiczymi pochwy. Odnośnie dolegliwości mężczyzn omówimy m.in. emocje towarzyszące bardzo często występującemu przerostowi gruczołu krokowego (prostaty).

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny. Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15, 26.06.2019r.

Prowadzi: Dorota Jarymowicz

Zapisy:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

Informacje:

Tel: 690 804 604  E: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl

lub przejdź na stronę: EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

Poniżej lista wszystkich terminów wraz z tytułami zajęć EPC – jesień 2018 / wiosna 2019:

TO WYDARZENIE MOŻESZ OPŁACIĆ ON-LINE

W tym celu KLIKNIJ na CENĘ wydarzenia w sekcji OPŁATY I BILETY

Opłaty i bilety
Inwestycja (w 1 spotkanie)
Kliknij w cenę i opłać wstęp na wykład
Inwestycja (w 5 kolejnych spotkań)
Kliknij w cenę i opłać 5 spotkań - oszczędzasz 60,-zł

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.