Początek: 2 grudnia 2020
18:00
Koniec: 2 grudnia 2020
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

SPRAWNY UKŁAD KRWIONOŚNY,

to system i pompa, dzięki którym żyjemy. Gdy serce przestaje bić, nic nam po pozostałych układach, narządach. Mówi się o więzach krwi, o rodzinie i cały układ krwionośny mówi o relacjach, jakie panują w klanie rodzinnym, jaką funkcję pełnią w nim kobiety, jaką mężczyźni. Mężczyźni często walczą o swoje terytorium, lecz gdy ta walka trwa zbyt długo – może się skończyć zawałem serca. Dowiecie się Państwo m.in. jaki jest związek przyczynowo-skutkowy długości walki o terytorium z uszkodzeniem mięśnia serca w zawale. Dowiecie się, jak udzielić pierwszej pomocy przy objawach zawału, oczekując na przyjazd karetki pogotowia ratunkowego w prosty sposób.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny.

Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15,   02.12.2020r.

Prowadzi:  lek.med. Dorota Jarymowicz

Zapisy tylko przez elektroniczny formularz:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD Wypełnij prosty formularz

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

DODATKOWA INFORMACJA  tel: 690 804 604

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl   

lub przejdź na stronę:  EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

Lista wszystkich terminów z tematami zajęć EPC – jesień 2020 / wiosna 2021:

 

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
60,00
Inwestycja (za 5 spotkań) - OSZCZĘDZASZ 60,-ZŁ
250,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.