Początek: 5 grudnia 2018
18:00
Koniec: 5 grudnia 2018
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

UKŁAD KRWIONOŚNY,

to system i pompa, dzięki którym żyjemy. Gdy serce przestaje bić, nic nam po pozostałych układach, narządach. Mówi się o więzach krwi, o rodzinie i cały układ krwionośny mówi o relacjach, jakie panują w klanie rodzinnym, jaką funkcję pełnią w nim kobiety, jaką mężczyźni. Mężczyźni często walczą o swoje terytorium, lecz gdy ta walka trwa zbyt długo – może się skończyć zawałem serca. Dowiecie się Państwo m.in. jaki jest związek przyczynowo-skutkowy długości walki o terytorium z uszkodzeniem mięśnia serca w zawale. Dowiecie się, jak udzielić pierwszej pomocy przy objawach zawału, oczekując na przyjazd karetki pogotowia ratunkowego w prosty sposób.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny. Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15, 05.12.2018r.

Prowadzi: Dorota Jarymowicz

Zapisy i informacje:

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl   lub wypełnij   FORMULARZ

Tel: 690 804 604

Poniżej lista wszystkich terminów wraz z tytułami zajęć EPC – jesień 2018 / wiosna 2019:

 

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
Płatność gotówką, kartą lub przelewem
Inwestycja (za 5 spotkań)
Kliknij w cenę i opłać 5 spotkań - oszczędzasz 60,-zł

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.