Początek: 21 października 2020
18:00
Koniec: 21 października 2020
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

 

ZDROWA I PIĘKNA SKÓRA,

to największy powierzchniowo i objętościowo organ ciała ludzkiego. Poza aspektem wizualno-estetycznym, na który zwraca uwagę każda kobieta i wielu mężczyzn, odgrywa bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu całego organizmu. Wspomaga układ oddechowy oraz wspomaga pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego oraz wątroby. Stanowi również naturalną barierę ochronną całego ciała, zabezpieczającą nas przed wtargnięciem niepożądanych mikroorganizmów i toksyn. Wiedza przekazana na tym wykładzie uświadomi Państwu które elementy życia emocjonalnego mają wpływ na stan skóry oraz co należy zrobić aby bez korzystania z preparatów chemicznych utrzymać ją w dobrej kondycji.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny.

Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15,   21.10.2020r.

Prowadzi:  lek.med. Dorota Jarymowicz

Zapisy tylko przez elektroniczny formularz:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD Wypełnij prosty formularz

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

DODATKOWA INFORMACJA  tel: 690 804 604

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl   

lub przejdź na stronę:  EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

Lista wszystkich terminów z tematami zajęć EPC – jesień 2020 / wiosna 2021:
Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
60,00
Inwestycja (za 5 wybranych spotkań)-OSZCZĘDZASZ 60 zł
250,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.