Początek: 18 kwietnia 2018
18:00
Koniec: 18 kwietnia 2018
21:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu.

 

 

18 kwietnia 2018 – Otyłość – Pytanie dlaczego jedni w sytuacji zagrożenia chudną, a inni tyją? Co takiego wydarzyło się wcześniej w ich życiu, że powstał dany mechanizm ochronny? Poznacie Państwo podstawowe przyczyny powstawania nadwagi oraz subtelne różnice dotyczące odkładania się tkanki tłuszczowej w różnych częściach ciała. Świadomość przyczyny powstania nadwagi pozwoli Państwu szybciej wrócić do prawidłowej wagi. Otrzymacie też Państwo kilka praktycznych wskazówek jak to zrobić.

Jest to jedno z cyklu 20-stu spotkań łączących wykład z zajęciami warsztatowymi, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak praktycznie rozwiązywać konflikty emocjonalne na poziomie podświadomości. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 3 godziny. Serdecznie Zapraszamy!

Poniżej lista wszystkich terminów wraz z tytułami zajęć EPC – jesień 2017 / wiosna 2018:

Prowadzi: Dorota Jarymowicz

Zapisy i informacje:

690 804 604  lub kliknij i wypełnij FORMULARZ

 

Opłaty i bilety
Inwestycja w 1 spotkanie - płatność gotówką, kartą lub przelewem
KLIKNIJ W CENĘ ABY OTWORZYĆ FORMULARZ, I ZAPISZ SIĘ
Inwestycja w 5 spotkań - (oszczędzasz 100,-zł)
KLIKNIJ W CENĘ ABY OTWORZYĆ FORMULARZ, I ZAPISZ SIĘ

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.