Początek: 30 stycznia 2019
18:00
Koniec: 30 stycznia 2019
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Poznaj Swój Życiowy Program,

Jest to wykład o tym, skąd się biorą pewne nasze uwarunkowania, dlaczego niektórzy przekraczają w życiu granice „przyzwoitości”, a inni są cisi i potulni, dlaczego jedni mają np. całe życie problemy z matematyką, a inni nie, dlaczego niektórzy bez problemu podejmują rozmaite działania i kończą je, a inni albo nie mogą się zmobilizować do działania, albo nie mogą nic skończyć, rezygnując z rzeczy, na których im zależy…

Jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ono powiązane z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny.

Serdecznie Zapraszamy!

Termin: środa, 18.00÷20.15, 30.01.2019r.

Prowadzi: lek.med.Dorota Jarymowicz  – zobacz więcej o prowadzącej »

Zapisy i informacje:

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl   lub wypełnij   FORMULARZ  

Tel: 690 804 604

 

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

Poniżej lista wszystkich terminów wraz z tytułami zajęć EPC – jesień 2018 / wiosna 2019:

TO WYDARZENIE MOŻESZ OPŁACIĆ ON-LINE

W tym celu KLIKNIJ na CENĘ wydarzenia w sekcji OPŁATY I BILETY

 

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
Kliknij w cenę i opłać wstęp na wykład
Inwestycja (za 5 spotkań)
Kliknij w cenę i opłać 5 spotkań - oszczędzasz 60,-zł

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.