Początek: 24 lutego 2021
18:00
Koniec: 24 lutego 2021
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

 

 

BEZ BÓLU KRĘGOSŁUPA, STAWÓW i MIĘŚNI – układ ruchu

to cały system służący do przemieszczania się (kości, więzadła, ścięgna, mięśnie), ale też ochrony narządów wewnętrznych i produkcji krwi (szpik). Problemy z nim są zwykle bardzo dokuczliwe, bolesne. Ból ogranicza nasze możliwości ruchowe. Na tym wykładzie zostaną omówione emocje, które towarzyszą powstawaniu problemów z układem ruchu. Zostaną omówione podstawowe konflikty związane z poszczególnymi odcinkami kręgosłupa, z określonymi częściami kończyn górnych i dolnych. Dowiecie się Państwo dlaczego czasem uraz dotyczy mięśnia, a czasem ścięgna. W czasach, kiedy prawie każdy miewa bóle kręgosłupa warto poznać ich emocjonalną przyczynę, ponieważ wtedy łatwiej nam będzie powrócić do zdrowia lub zachować je.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny.

Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15,   24.02.2021r.

Prowadzi:  lek.med. Dorota Jarymowicz

Zapisy tylko przez elektroniczny formularz:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD Wypełnij prosty formularz

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

DODATKOWA INFORMACJA  tel: 690 804 604

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl   

lub przejdź na stronę:  EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

button icon OPŁAĆ SWÓJ WSTĘP TERAZ Kliknij w przycisk aby przejść do serwisu PayU

 

Lista wszystkich terminów z tematami zajęć EPC – jesień 2020 / wiosna 2021:
Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
60,00
Inwestycja (za 5 wybranych spotkań)-OSZCZĘDZASZ 60 zł
250,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.