Początek: 6 grudnia 2017
18:00
Koniec: 6 grudnia 2017
21:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu.

DOM A JA – 06 grudnia 2017 – To warsztaty, na których powstają rysunki, które następnie zostają omówione. Na ich podstawie każdy orientuje się jaka jest jego aktualna sytuacja w życiu. A mając tę wiedzę możemy zacząć świadomie zmieniać to, co nam nie odpowiada. Będą ku temu podane konkretne wskazówki, co możemy zrobić. Nie jest potrzebny talent do rysowania, żeby wziąć udział w tych zajęciach. Zapewniamy też wszystkie niezbędne materiały.

Jest to jedno z cyklu 20-stu spotkań łączących wykład z zajęciami warsztatowymi, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak praktycznie rozwiązywać konflikty emocjonalne na poziomie podświadomości. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 3 godziny. Serdecznie Zapraszamy!

Poniżej lista wszystkich terminów wraz z tytułami zajęć EPC – jesień 2017 / wiosna 2018:

Prowadzi: Dorota Jarymowicz

Zapisy i informacje:
kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl
690 804 604
lub
wypełnij FORMULARZ

Opłaty i bilety
Inwestycja (za spotkanie)
Płatność gotówką, kartą lub przelewem
80,00
Inwestycja (za cały cykl, 20 spotkań)
Płatność z góry przelewem lub gotówką, kartą na miejscu (całość)- oszczędzasz 200 zł
400,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.