Początek: 10 lutego 2021
18:00
Koniec: 10 lutego 2021
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

MOŻNA ŻYĆ BEZ DEPRESJI

Depresja i stany obniżonego nastroju, to kolejna plaga naszych czasów. Silna presja, na którą jesteśmy narażeni prawie od urodzenia, żeby sprostać wymaganiom rodziców, nauczycieli i wizerunkowi, który jest nam prezentowany w mediach (jak ma wyglądać idealna pani domu, idealny mężczyzna itp. itd.) powoduje, że ludzie nie mogąc spełnić tych kryteriów popadają w depresję. Na tym wykładzie dowiecie się Państwo m.in. czym jest perfekcjonizm i jaki ma związek z depresją. Zobaczycie też, że poznawszy różne wzorce zachowań i emocje stojące za depresją przestanie się ona jawić jako „czarna dziura” bez możliwości wyjścia. Wyjście jest prostsze niż Wam się wydaje.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny.

Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15,   10.02.2021r.

Prowadzi:  lek.med. Dorota Jarymowicz

Zapisy tylko przez elektroniczny formularz:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD Wypełnij prosty formularz

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

DODATKOWA INFORMACJA  tel: 690 804 604

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl   

lub przejdź na stronę:  EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

button icon OPŁAĆ SWÓJ WSTĘP TERAZ Kliknij w przycisk aby przejść do serwisu PayU

 

Lista wszystkich terminów z tematami zajęć EPC – jesień 2020 / wiosna 2021:

 

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
60,00
Inwestycja (za 5 spotkań) - OSZCZĘDZASZ 60,-ZŁ
250,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.