Początek: 13 lutego 2019
18:00
Koniec: 13 lutego 2019
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

DEPRESJA

i stany obniżonego nastroju, to kolejna choroba naszych czasów. Silna presja, na którą jesteśmy narażeni prawie od urodzenia, żeby sprostać wymaganiom rodziców, nauczycieli i wizerunkowi, który jest nam prezentowany w mediach (jak ma wyglądać idealna pani domu, idealny mężczyzna itp. itd.) powoduje, że ludzie nie mogąc spełnić tych kryteriów popadają w depresję. Na tym wykładzie dowiecie się Państwo m.in. czym jest perfekcjonizm i jaki ma związek z depresją. Zobaczycie też, że poznawszy różne wzorce zachowań i emocje stojące za depresją przestanie się ona jawić jako “czarna dziura” bez możliwości wyjścia. Wyjście jest prostsze niż Wam się wydaje.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny. Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15, 13.02.2019r.

Prowadzi: Dorota Jarymowicz

Zapisy:

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD Wypełnij prosty formularz

Elektroniczny formularz wypełnisz w 20 sek.

Informacje:

Tel: 690 804 604    E: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl

lub przejdź na stronę: EMOCJONALNE PRZYCZYNY CHORÓB »

 

Poniżej lista wszystkich terminów wraz z tytułami zajęć EPC – jesień 2018 / wiosna 2019:

 

TO WYDARZENIE MOŻESZ OPŁACIĆ ON-LINE

W tym celu KLIKNIJ na CENĘ wydarzenia w sekcji OPŁATY I BILETY

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie)
Płatność gotówką, kartą lub przelewem
Inwestycja (za 5 spotkań)
Kliknij w cenę i opłać 5 spotkań - oszczędzasz 60,-zł

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.