Początek: 12 czerwca 2019
18:00
Koniec: 12 czerwca 2019
20:15

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EPC, czyli Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to opracowana na podstawie międzynarodowego dorobku naukowego lekarzy, metoda szybkiego diagnozowania tych przyczyn oraz neutralizacji zakodowanych, związanych z nimi programów reakcji organizmu. Przedstawiana na wykładzie wiedza, jest syntezą kilku głównych nurtów biopsychologii, wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem wykładowcy, który jest lekarzem i naturoterapeutą stosującym ją w swojej codziennej praktyce zawodowej.

AUTYZM I ZABURZENIA ZACHOWAŃ U DZIECI

Na tym spotkaniu zostaną omówione różne rodzaje zaburzeń zachowania u dzieci. Od zachowań autystycznych (z wyjaśnieniem biologicznych mechanizmów ich powstania), po ADHD – zespół nadpobudliwości u dzieci. Dowiecie się Państwo z czego mogą wynikać te zaburzenia i co zrobić, żeby pomóc dziecku. W przypadku dzieci szybkość i skuteczność naszego działania może przewyższać nasze najśmielsze oczekiwania.

Jest to jedno z cyklu 18-stu spotkań, na których dowiecie się Państwo jak szukać źródła swojej choroby oraz jak jest ona powiązana z konkretnymi dolegliwościami. Wybierają Państwo te tematy zajęć, które Państwa zainteresują. Każde zajęcia trwają 2 godziny. Serdecznie Zapraszamy!

Termin tego spotkania: środa, 18-20.15, 12.06.2019r.

Prowadzi: Dorota Jarymowicz

Zapisy i informacje:

E-mail: kontakt@naturalnecentrumzdrowia.pl   lub wypełnij   FORMULARZ

Tel: 690 804 604

Poniżej lista wszystkich terminów wraz z tytułami zajęć EPC – jesień 2018 / wiosna 2019:
Opłaty i bilety
Inwestycja (w 1 spotkanie)
Kliknij w cenę i opłać wstęp na wykład
Inwestycja (w 5 kolejnych spotkań)
Kliknij w cenę i opłać 5 spotkań - oszczędzasz 60,-zł

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.