Początek: 18 czerwca 2019
20:00
Koniec: 18 czerwca 2019
21:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

Dr James Hardt – założyciel Instytutu Biocybernaut

SPOTKANIE OSOBISTE – Dla osób zainteresowanych bardziej bezpośrednim kontaktem z dr. Hardtem postanowiono zorganizować kameralne spotkanie (max 15 osób). To będzie czas na zadawanie pytań i nawiązanie osobistego kontaktu z niezwykle charyzmatycznym i pełnym pasji dr. Hardt.

Dr James Hardt jest cenionym naukowcem i psychologiem, który od ponad 30 lat zajmuje się badaniem ludzkiego mózgu i pomaganiem, aby ludzie maksymalnie wykorzystywali swoje możliwości. Jest założycielem Instytutu Biocybernaut, autorem lub współautorem ponad 60 naukowych referatów oraz ponad 30 patentów technologicznych. Napisał książkę Sztuka Kreatywnego Myślenia – będzie możliwość zakupu książki z autografem podczas wykładu.

Instytut Biocybernaut jest liderem w dziedzinie prowadzenia treningów z neurofeedbacku fal mózgowych. Dzięki zastosowaniu opatentowanej i zastrzeżonej technologii oraz specjalnych protokołów szkoleń, Instytut Biocybernaut pomaga w nauce kontrolowania fal mózgowych, oferując tym samym narzędzia poprawiające jakość życia. Dzięki treningom w Instytucie już ponad 4000 osób na całym świecie zwiększyło aktywność swoich fal alfa. Na tygodniowych intensywnych treningach, pod wpływem własnej pracy uczestnika, fale tak się zmieniają, że wyglądają jak fale mózgowe osób regularnie medytujących zen od 20 do 40 lat.

Instytut Biocybernaut posiada ośrodki w Niemczech, Kanadzie oraz w USA (założony z Drunvalo Melchizedekiem).

Zapisy: agnieszka@agnieszkajurko.pl . Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata 90 zł na konto organizatorki. Konto do wpłaty zostanie podane po zgłoszeniu mailowym.

Więcej informacji TUTAJ.

Organizatorka spotkania: Agnieszka Jurko
agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

Opłaty i bilety
Opłata za udział w spotkaniu
płatność przelewem, dane u organizatora
90,00