Początek: 16 lutego 2020
10:00
Koniec: 16 lutego 2020
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała nr 17

Kurs wprowadza w tematykę odżywiania innego niż ludzie nawykli sobie wyobrażać, czyli odżywiania bez potrzeby spożywania materialnego jedzenia. Tak, jest to jak najbardziej możliwe!

Na takim kursie uczestnik uświadamia sobie, że możliwe jest życie bez odżywiania materialnego, poznaje osoby prowadzące takie życie, poznaje podstawowe zasady działania i funkcjonowania w takim świecie, uczy się jak radzić sobie w różnych możliwych sytuacjach, poszerza swoje postrzeganie świata zewnętrznego i wewnętrznego, uczy się nawiązywać kontakt ze swoją Podświadomością, uczy się kontaktu z Przyrodą, Istotami Anielskimi i Świetlistymi, otwiera się na nowe możliwości i dowiaduje się jakie zmiany życiowe są nieuniknione przy odżywianiu Światłem, oraz decyduje sam co chce z tym dalej zrobić. A jednocześnie uczy się tworzyć stan wewnętrznej radości i błogości i utrzymywać te stany bez względu na to, jakie wydarzenia mogą mieć miejsce, dzięki czemu zostają uruchomione procesy regeneracyjne i odmładzające cały organizm.

Na kursie następuje wyłapywanie przeszkadzających wzorców myślo-emocji i głębokie oczyszczanie z niepokojów, nagromadzonego stresu, napięć, zapisów komórkowych dotyczących śmierci głodowych, i wszelkich innych starych ran i traumatycznych przeżyć. Oczywiście nie dzieje się to od tak, za pstryknięciem palcami. Jest to wewnętrzna praca uczestnika i prowadzącego, której czas jest uzależniony od indywidualnych potrzeb i możliwości uczestnika. Uczestnik ma możliwość odkrycia własnych możliwości i uwierzenia w siebie oraz usamodzielnienia się w osiąganiu osobistego mistrzostwa J

Inwestycja w lepsze samopoczucie, wzrost intuicji, więcej radości,, możliwości, poszerzanie świadomości ;

 

Więcej informacji kliknij przycisk


Kontakt

emailowy: esencjazycia@op.pl lub veni45@op.pl,
sms/tel.: 794 544 860
lub poprzez formularz na stronie: https://www.veni-esencjazycia.com/kontakt/

Opłaty i bilety
Standardowa cena
Szczegóły płatności i promocji u organizatora (po kliknięciu ceny).