Początek: 8 grudnia 2018
10:00
Koniec: 9 grudnia 2018
17:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, ul. Grażyny 15, Sala Złota nr 118

Gdy Zulus spotyka drugiego Zulusa, mówi:
Sakubona. To znaczy: `Widzę cię`.
“Usaphila?” “Żyjesz jeszcze?”
I słyszy: “Ngiyakhona”. Tak, jeszcze tu jestem. A ty?”
“Ja również jestem jeszcze przy życiu”.
Bert Hellinger
(“O życiu”)

W ludziach oraz w całym istnieniu jest ogromna wola życia. Wola doświadczania, chęć tworzenia. Jest to pragnienie będące źródłem wszelkiego działania. Wielka akceptacja istnienia, cudowna radość z samego procesu życia.

Natura ciągle dąży do przejawiania, wzrostu. Cała natura po prostu chce żyć. Życie stara się dostosowywać do warunków zewnętrznych, potrafi się zmieniać, ciągle chce być. Jest to proces totalny, który jest najbardziej widoczny na naszej planecie.

Ten proces rozwoju można nazwać procesem miłości. Miłość utrzymuje wszystko na swoim miejscu. Bez niej nie istniało by nic. Nie byłoby woli życia, nie byłoby rzeczywistości, w której życie mogłoby zaistnieć. Miłość jest i stanowi podstawę wszechświata. To ona sprawia, że wszystko istnieje. Wszystko trwa w ruchu i nieustannej zmianie. Cały wszechświat chce żyć, doświadczać tej miłości. Chce doświadczać siebie.

Całe życie może być przepełnione pięknem i miłością.
Może być pełne kolorów, światła i szczęśliwości. Nasze życie zamienia się w kwitnący ogród, w którym dzieje się wiele pozytywnych rzeczy i my wraz z całą naszą rodziną z każdym dniem czerpiemy coraz więcej radości z życia.

Zapraszam serdecznie do doświadczenia tego cudu we własnym życiu. Najbliższe warsztaty coachingu ustawień systemowych mogą być i dla Ciebie początkiem takiego doświadczania. Nasza genealogia wpływa na to kim jesteśmy, co o sobie myślimy i jak postępujemy w życiu. Czy nam się to podoba czy nie, jesteśmy przedłużeniem naszych rodziców. Te powiązania i więzi rodzinne mogą przestać nas więzić, zaczynają wspierać.
Co może wiedzieć ktoś, kto nigdy nie cierpiał.
Bert Hellinger
tł. G. Szatkowska

Więcej o warsztatach TUTAJ.

Prowadzi: Dorota Kraszewska-Skoczkowska

KONIECZNOŚĆ REZERWACJI MIEJSC I PRZEDPŁATY! 

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:
Dorota Kraszewska-Skoczkowska
Tel +48 501 060 903
e-mail: dorota.kraszewska@artsky.pl

Opłaty i bilety
Za jeden dzień udziału w warsztacie z własnym ustawieniem
możliwość otrzymania faktury VAT + 23%
440,00
Za jeden dzień udziału w charakterze obserwatora/reprezentanta
możliwość otrzymania faktury VAT + 23%
60,00