Początek: 23 stycznia 2022
11:00
Koniec: 23 stycznia 2022
14:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

Zapraszamy was na 3 godzinne olejkowe warsztaty dla ciała i ducha.  Jesteśmy specjalistkami od rozluźniania napięć i uzdrawiania ciała. Połączyłyśmy siły, by zaproponować Wam wydarzenie idealne na niedzielny dzień.

Z Lidią z OlejkoweLove, wprowadzimy was w świat aromaterapii. Odkryjemy tajemnice świata zapachów oraz jego wpływu na nasze emocje. Dowiemy się w jaki sposób powstają olejki eteryczne, jakie są standardy spełniane w ich pozyskiwaniu, dlaczego działają na emocje, co się kryje za „ olejkowym DNA”, jakie są prawidłowe formy użycia i dlaczego warto mieć olejkową domową apteczkę w zaciszu swojego domu. Podczas zajęć będzie możliwość poznania najczęściej stosowanych olejków eterycznych.

Z Patrycją z Larimar uwolnimy napięcia z ciała za pomocą praktyki: Yin Yogi i w połączeniu z odpowiednimi olejkami eterycznymi. YIN Yoga zwiększa mobilność i zakres ruchu w stawach, przez skupienie na pracy z tkanką łączną; jako uzupełnienie praktyki dynamicznej gwarantuje zachowanie równowagi pomiędzy siłą i elastycznością oraz zapewnia stabilność i bezpieczeństwo stawów; poprawia funkcjonowanie organów wewnętrznych; stymuluje system immunologiczny; równoważy energetycznie; stymuluje odbudowę kości; wytwarza wewnętrzne ciepło; na poziomie energetycznym oddziałuje na meridiany, oczyszcza je i odblokowuje.

Z Patrycją z Cahaya ułożymy się wygodnie na matach, aby oddać się błogiej relaksacji prowadzonej głosem. Medytacja Theta uzdrawiam choroby i bóle na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym. Relaksacja wiąże się z wyciszeniem ciała i umysłu. Systematyczna medytacja pomaga w redukcji stresu; walce z depresją; poprawie zdrowia fizycznego; osiągnięciu spokoju; uwolnieniu się od nałogów; nauce koncentracji i skupienia; walce z nerwicą; odnalezieniu sensu życia; ukojeniu niepokoju; poradzeniu sobie z zaburzeniami snu; redukcji migrenowych bólów głowy; poprawie pamięci; zwiększeniu poziomu energii.

A to wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki, kryształowej piramidy i dzwonków Koshi, oraz przy aromaterapii z olejkami Young Living . W przerwach będą czekały na Was pyszne przekąski i herbaty.

Kiedy: 23 stycznia 2022

Liczba miejsc: 12

Czas trwania: 11:00 – 14:00

Koszt: 228 zł

Rezerwacja miejsc :

  1. Wpłać zadatek w wysokości 128 zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji.
  2. Pozostała kwota gotówką na miejscu.
  3. Zadatek nie jest zwracany w przypadku rezygnacji z warsztatów 5 dni przed ich terminem.

Dane do przelewu:
Cahaya Patrycja Miszkiewicz
71 1140 2004 0000 3302 7948 1352
W tytule wpłaty wpisz: CUD

Podczas warsztatów:

– możliwość  zapisania się do newslettera i otrzymania ebooka gratis.

– dodatkowy prezent dla wszystkich osób, które zamówią pakiet olejków z dyfuzorem.

– kupon ze zniżką na masaż Raindrop/ Kobido/ Dotyk Światła.

Zapraszamy do naszej przestrzeni serca.

 

Kontakt:
Cahaya Patrycja Miszkiewicz
tel. 505-142-748

 

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatorek.
228,00