Początek: 5 lutego 2020
18:00
Koniec: 5 lutego 2020
20:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Dodatkowy wykład z serii Emocjonalnych Przyczyn Chorób, porusza niezwykle aktualne tematy dotyczące stanu zdrowia społeczeństwa żyjącego w zindustrializowanym, wymagającym dużej aktywności psychicznej i fizycznej społeczeństwie. W świetle aktualnych statystyk, takie dolegliwości jak Choroba Alzheimera, szumy w uszach i zawroty głowy, dotykają prawie każdej rodziny. Jest to więc ogromna skala i warto wiedzieć, że po wielu latach bezradności lekarzy i terapeutów, a przede wszystkim osób nimi dotkniętych, jest znaczący postęp w zapobieganiu oraz leczeniu zarówno Choroby Alzheimera jak i szumów w uszach czy zawrotów głowy. W przypadku Alzheimera, dobre wieści dotyczą jednak wczesnych jego stadiów, w tym okresu zwiastunów, kiedy choroba dopiero się organizuje. Osoby w stadium zaawansowanym mogą liczyć na złagodzenie objawów i znaczne spowolnienie jej postępu a w niektórych przypadkach na stabilizację i zatrzymanie rozwoju choroby. Poznacie Państwo dotychczasowy, typowy punkt widzenia oraz najnowsze propozycje dotyczące radzenia sobie z ta dolegliwością. Jednym z najistotniejszych czynników pozwalających zapobiec rozwojowi choroby, jest wczesne dostrzeżenie zwiastujących ją symptomów oraz szybkie odróżnienie ich od innych przyczyn problemów z pamięcią.

Na wykładzie zostaną również omówione przyczyny i postępowanie w przypadku zawrotów głowy i szumów w uszach, które są przyczyną ogromnej dezorientacji, często nie mniej uciążliwej jak Alzheimer. Ogólne pojęcia, że w wielu przypadkach ich przyczyną jest stres, zostaną uszczegółowione i wzbogacone o szersze, holistyczne spojrzenie na współczesny styl życia, jakość pożywienia i relacji międzyludzkich oraz stan i wpływ środowiska, w którym żyjemy.

Wykład prowadzi: lek. med Dorota Jarymowicz

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy:

 

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO
Opłaty i bilety
Opłata za wykład
Płatność na miejscu gotówką lub kartą a wcześniej PayU lub przelewem. Kliknij w cenę aby opłacić przez PayU.

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.