Początek: 8 lutego 2020
10:00
Koniec: 8 lutego 2020
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

“Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.” Deepak Chopra

WSZYSTKIE ODPOWIEDZI SĄ W NAS – Tak mówi wiele tradycji duchowych. Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym.

Soul Body Fusion® w prosty i łagodny sposób wzniesie Cię na wyższy poziom świadomości, wzmocni intuicję i sprawi, że duchowe i fizyczne aspekty Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu będziesz miał dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są W Tobie. Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

 

Więcej informacji po kliknięciu przycisku.

 

INWESTYCJA – 350 zł.
Wymagana jest zaliczka 150zł.
Zniżka dla powtarzających -50%

Zapisy: http://kasiagwiazdowska.com/certyfikowany-kurs-praktyka-soul-body-fusion-8-luty/

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora.
350,00