Początek: 29 lutego 2020
10:00
Koniec: 29 lutego 2020
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna 127

🔎 Wiesz dlaczego do tej pory tyle marzeń pozostaje marzeniami, a nie są Twoim udziałem?
🔎 Czy rzeczywiście jesteś otwarta/otwarty na to, czego pragniesz?
🔎 Czy rzeczywiście zgadzasz się na bycie szczęśliwą/szczęśliwym?

🔴 O CO W TYM CHODZI?
Otwartość to słyszenie siebie samego i sygnałów, które daje ci Wszechświat. To przyjemność bycia sobą i podążanie własną ścieżką. To stan gotowości na wszelką obfitość. Kiedy jesteś otwarta/ otwarty czujesz spełnienie w relacjach, czerpiesz ze swojej seksualności, czujesz moc własnej płci i moc płynącą od Twoich przodków – moc z samych korzeni.
Kiedy jesteś otwarta/otwarty czujesz się spełniona/spełniony w relacjach, związkach, w swojej seksualności czy wykonywanej pracy. Człowiek, który znajduje się w takim stanie, wpływa kojąco na innych, powoduje, że w jego obecności czujemy się lepiej.

Dlaczego Ty nie miałabyś/ miałbyś być w takiej wewnętrznej mocy bycia otwartym?

🔴 CO ZYSKASZ?
Warsztat w całości dedykowany odpowiedzeniu sobie na pytanie, dlaczego tak wiele naszych marzeń jest wciąż niezrealizowanych i w jaki sposób to zmienić.

Sztuka Otwartości to konkretna podróż w głąb siebie. Jest to warsztat nowoczesny, holistyczny i głęboko transformujący. Jego celem jest zwiększenie szeroko rozumianego bogactwa w życiu, czyli tego, co otrzymujemy i jednocześnie uruchomienie poczucia sprawczości i działania. Jest zachętą do przyjrzenia się, zbadania i uwolnienia swoich przekonań, postaw, sposobu myślenia, który często blokuje nas w drodze do pełnego rozwoju potencjału. Jest to praca w przestrzeni intuicji, emocjonalności, intelektu i ciała. Program jest inspirowany dorobkiem Colina Sissona, Davida Deidy i elmentami CUUD Coachingu Oddechem.
Więcej przeczytaj w artykule 👉 sztuka-otwartosci (http://grzegorzpawlowski.com/sztuka-otwartosci-na-to-czego-pragniesz/)

👉 Dodatkowe KORZYŚCI z warsztatu:
✔ możliwość głębokiego uzdrowienia i wyzwolenia z niekorzystnych wzorców zapisanych w różnych okresach twojego życia
✔ połączenie z wewnętrzną mocą, mądrością i intuicją
✔ uwrażliwienie zmysłów
✔ powrót do prostej radości, pierwotnego zaufania i czystego bycia
✔ kontakt ze swoją kreatywnością
✔ uwolnienie stresu z ciała i psychiki
✔ więcej młodzieńczej witalności i energii
✔ odwaga i siła do dokonywania ważnych życiowych zmian
✔ moc przyciągania tego czego pragniesz

🔥 VISIONQUEST Practitioner.
Warsztat jest częścią cyklu VisionQuest – skutecznego, sprawdzonego w praktyce, autorskiego programu kształtowania własnego życia. Składa się z 4 spotkań tematycznych, raz w miesiącu.

Jednocześnie program i prowadzenie są ułożone tak, aby każdy temat i warsztat był kompletnym blokiem i z powodzeniem mógł być traktowany samodzielnie.

Cykl daje głębokie objęcie niuansów, sekretów rozwoju osobistego, często pomijanych albo unikanych w różnych podejściach do rozwoju osobistego. Warto odważnie i świadomie wyjść im naprzeciw, objąć całościowo, holistycznie i kompleksowo, zamiast zajmować się nimi po trochu, po omacku oraz w wąskiej perspektywie i spojrzeniu.

🔥 TEMATY I DATY VISIONQUEST 2020:
Mapa Marzeń ➞ Odkryj swoją Wizję 11.01 / 26.01
Blokujące Przekonania ➞ Transformacja 29.02
Cień ➞ Odzyskaj Wypartą Część Siebie 28.03
Wyzwolenie Wewnętrznego Dziecka 18.04

🔴 PROWADZĄCY:
GRZEGORZ PAWŁOWSKI
Trener rozwoju osobistego, licencjonowany coach ICC, autor książek, wykładowca coachingu w WSB i Collegium Civitas, trener biznesu, coach oddechem. Na bazie 23 lat doświadczenia, kilku tysięcy poprowadzonych sesji i warsztatów rozwija metodę i Szkołę CUUD Coachingu Oddechem i prowadzi cykl szkoleniowy VisionQuest.

🔴 ORGANIZACYJNIE:
Termin: 29.02 2020, godz: 10 – 18

Inwestycja: 350zł/ warsztat 🔔

📢 UWAGA! W PAKIECIE oszczędzasz:
4 warsztaty z cyklu / dyplom VisionQuest Practitioner
300zł/warsztat (oszczędzasz 200zł)

Miejsce rezerwuje pełna wpłata lub bezzwrotna przedpłata w wysokości 100 zł na konto: Fundacja Cooperativa, 50 1140 2004 0000 3002 7599 6861 tytułem: „Szkolenie Warszawa”

Zgłoszenia:
Ela Jaworska
holistika@holistika.com.pl
tel: 794 400 119

MOŻESZ ZACZĄĆ W DOWOLNYM MOMENCIE CYKLU.
Dołącz teraz!
Zadbaj o spełnione życie ♥

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegółu płatności u organizatora.
350,00