Początek: 18 września 2021
10:00
Koniec: 19 września 2021
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

Zapraszam osoby które chciałyby poznać i umieć stosować metodę ustawień systemowych wg Berta Hellingera.

Projekt jest półrocznym cyklem warsztatów. Tj. pięć warsztatów dwudniowych weekendowych oraz pięciodniowy warsztat pracy pod superwizją.

PO CO AKADEMIA
​Akademia przygotowuje uczestników do samodzielnego stosowania w pracy zawodowej różnych form ustawień takich jak ustawienia w grupie, w kontakcie indywidualnym, ćwiczenie koncentracji, krótki flash ustawieniowy, wizualizacje.

Akademia umożliwia opanowanie zasad pracy z systemem według metody Berta Hellingera w teorii i praktyce. Poznanie i zrozumienie samej metody oraz duchowej postawy potrzebnej do prowadzenia ustawień rodzinnych i biznesowych.

Akademia tworzy przestrzeń do poznania ustawień jako narzędzia pracy terapeutycznej i różnych możliwości ich zastosowania.

Uczestnicy zajęć Akademii mogą włączyć doświadczenie ustawień do swego warsztatu pracy i zdobyć praktyczne podstawy rozpoznawania uwikłań systemowych.

Akademia to rozwój osobisty i zawodowy. Praca z własnymi potrzebami, wyzwaniami, trudnościami.

DLA KOGO AKADEMIA
Zapraszam osoby zainteresowane rozwojem osobistym, rozwiązywaniem problemów w życiu prywatnym i zawodowym. Wglądy z ustawień mogą być bardzo pomocne do lepszego zrozumienia sił mających wpływ na nasze relacje, karierę, związki , zdrowie i dobrostan naszej rodziny.

Zapraszam osoby o różnych zawodach, które chcą wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w pracy, w tym osoby zajmujące się zawodowo pomaganiem np. psychologowie, terapeuci, nauczyciele, trenerzy, coachowie doradcy w firmach i współpracownicy ośrodków doradczych, socjalnych, mediatorzy i in. Wiedza na temat ustawień systemowych oraz duchowa postawa daje możliwość poszerzenia własnego profesjonalnego działania.

Więcej informacji i szczegółów TUTAJ.

Prowadzi: Dorota Kraszewska-Skoczkowska

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:
Dorota Kraszewska-Skoczkowska
Tel +48 501 060 903
e-mail: dorota.kraszewska@artsky.pl

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora.
1 500,00