Początek: 15 lutego 2020
10:00
Koniec: 15 lutego 2020
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała nr 17

Kurs (warsztat) poprowadzi Veni. Dotyczy on generalnie tego, jak zdrowo odżywiać się w obecnych czasach i jak wybierać dla siebie i swojego organizmu najlepsze rozwiązania żywieniowe. Opiewa tematy m.in. jak poradzić sobie z otaczającymi nas kolorowymi bodźcami kuszącymi ciągle nowymi smakami, jak wybierać pomiędzy produktami ekologicznymi a tymi, wypełnionymi niezdrowymi i chemicznymi składnikami, jak radzić sobie z własnym zdrowiem, gdy zaczynają pojawiać się pierwsze symptomy zwiastujące stany chorobowe, jak utrzymać swój organizm w zdrowiu i w pełni sił i chęci do życia, utrzymując styl odżywiania pełen smaków i satysfakcji, etc.

Na takim kursie jak najbardziej znajdą pomoc osoby borykające się z różnymi problemami żywieniowymi, nietolerancjami pokarmowymi, problemami trawiennymi czy chorobami (bulimia, anoreksja, etc.), nadmierną otyłością, niekontrolowanym przejadaniem się czy byciem przysłowiowym niejadkiem. Kurs pomaga w pozbyciu się różnych uzależnień pokarmowych, od specyficznych produktów żywnościowych, napojów, i wiele innych.

To również znakomita wiedza jak radzić sobie ze stresem i emocjami aby przestać  je „zajadać” i odczuwać narastające z tego powodu poczucie winy i żalu czy złości.

To również praca z poczuciem własnej wartości.

Inwestycja w lepsze samopoczucie, wzrost intuicji, więcej radości,, możliwości, poszerzanie świadomości;

Więcej informacji kliknij przycisk


Kontakt

emailowy: esencjazycia@op.pl lub veni45@op.pl,
sms/tel.: 794 544 860
lub poprzez formularz na stronie: https://www.veni-esencjazycia.com/kontakt/

Opłaty i bilety
Standardowa cena
Szczegóły płatności i promocji u organizatora (po kliknięciu ceny).