Początek: 20 marca 2021
09:00
Koniec: 20 marca 2021
16:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała nr 127

Warsztaty opierają się na niezwykle inspirującej książce Jamie Sams „13 Matek Klanowych”, opisującej nauki przekazywane z pokolenia na pokolenie rdzennym mieszkańcom Ameryki. Są to prawdy uniwersalne i ponadczasowe, które możemy przenieść do współczesnego życia i naszych warunków z ogromną korzyścią dla nas. Dotyczą one wszelkich sfer i aspektów życia, kobiecego pierwiastka w każdym człowieku, uzdrowienia relacji z innymi, ze sobą i z Naturą. Pomagają kobietom wkroczyć na drogę duchowego rozwoju, znaleźć równowagę wewnętrzną, miłość do siebie i odkryć sens własnej podróży w życiu. Pozwalają otworzyć się na życie w zgodzie z Naturą. Matki Klanowe reprezentują najpiękniejsze aspekty Kobiety i źródła kobiecości, które każda z nas ma w sobie, może je odnaleźć i rozwijać. Pokazują różne wartości, którymi możemy się kierować, uniwersalne prawdy dotyczące życia, ale też i śmierci. Pomagają zajrzeć głębiej do własnego serca i duszy, lepiej siebie poznać, pokochać i odnaleźć swoją mądrość i pełną miłości moc wewnętrzną, dzięki której odnajdujemy w życiu harmonię i spełnienie, świadomość i dojrzałość.

Każda z nich uczy nas czegoś innego, wnosi w nasze życie inny dar. W trakcie spotkań będziemy między innymi wsłuchiwać się w przesłanie Matek Klanowych, odnajdować w sobie ich dary i talenty, by poczuć własną siłę i mądrość, by stać się w pełni dojrzałymi i świadomymi kobietami
Każdy warsztat będzie poświęcony jednej Matce Klanowej, z wyjątkiem warsztatu wstępnego, który będzie miał charakter wprowadzający, by zapoznać Was z ideą i metodą pracy w tej konwencji.

 

Daty i Matki Klanowe, którymi będziemy się zajmować:

Rok 2021:
20 marca (sobota) – Rozmawiająca z Krewnymi
17 kwietnia (sobota) – Strażniczka Mądrości
08 maja (sobota) – Ważąca Prawdę
12 czerwca (sobota) – Widząca Daleko
10 lipca (sobota) – Kobieta Słuchająca
28 sierpnia (sobota) – Bajarka
19 września (niedziela) – Kochająca Wszystkie Istoty
09 października (sobota) – Ta, Która uzdrawia
13 listopada (sobota) – Kobieta Zachodzącego Słońca
04 grudnia (sobota) – Tkająca Wątki
11 grudnia (sobota) – Krocząca z Podniesioną Głową
data w trakcie ustalania – Dzięki Czyniąca
data w trakcie ustalania – Stająca się Swoją Wizją

 

Więcej informacji po kliknięciu przycisku

 

 

Prowadzące: Lidia Krajczewska i Mirosława Dominowska

Inwestycja:

Warsztat wprowadzający trzygodzinny – 50 zł
Warsztat jednodniowy 7 godzinny -230 zł

Opłatę należy wnosić na każdych zajęciach. Nieobecność na którymś z warsztatów nie zwalnia z opłaty za nie. Cykl stanowi całość i ważna jest obecność na wszystkich warsztatach.

Zapisy:
lidia.krajczewska@gazeta.pl , tel.: 607123249
mdominowska2@gmail.com, tel.: 668185439

Opłaty i bilety
Inwestycja za jedno spotkanie
Szczegóły u organizatorów.
230,00

11 Wyznaczony termin