Dorota Jarymowicz

lek.med. terapeutka, współwłaścicielka NCZ

5e1e6f1465-dorotka-svjpg

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Po krótkiej praktyce w szpitalu klinicznym AM na ul. Działdowskiej, postanowiła poświęcić się leczeniu niekonwencjonalnymi metodami widząc w nich wspaniałe uzupełnienie dla medycyny akademickiej. Swój kontakt z nową grupą terapii rozpoczęła od pełnego, kilkustopniowego kursu z zakresu homeopatii, który zorganizował Wydział Farmaceutyczny AM w Warszawie i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji. Po kilku latach stosowania homeopatii, sięgnęła po nowe narzędzie – Chirurgię Fantomową, nazywaną później Chirurgią Kwantową. Po ukończeniu Akademii Medycznej w Warszawie i krótkim okresie pracy w szpitalu AM na ul.Działdowskiej, podjęła decyzję o odejściu z państwowej służby zdrowia i zdecydowała się na wdrożenie do swojej praktyki, alternatywnych metod leczenia. Rozpoczęła od własnej córki, która była uczulona na prawie wszystkie dostępne antybiotyki, sulfonamidy i aspirynę. Dziecko było w wieku przedszkolnym i musiała zdecydować się na jakiś rodzaj pomocy, kiedy przychodził okres jesiennych przeziębień i grypy. Pierwszym wyborem była homeopatia. Po kilkustopniowym szkoleniu, zorganizowanym przez Wydział Farmaceutyczny AM w Warszawie i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji, zaczęła ją stosować z bardzo dobrym skutkiem.

W 2000 roku, kiedy poczuła potrzebę poszerzenia swoich możliwości, rozpoczęła naukę w Instytucie Badań Fantomowych w Szczecinie, która trwała kilka lat i pozwoliła na zdobycie umiejętności przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny informacyjnej – tzw. operacji fantomowych, obecnie często nazywanych chirurgią kwantową. Z biegiem czasu, nabyte umiejętności poszerzyła o szereg własnych technik, tworząc w ten sposób zbiór technik, który nazwała Kwantową Regeneracją Ciała.

Na tym nie poprzestała i po kolejnych kilku latach zainteresowała się emocjonalnymi przyczynami powstania choroby, zgłębiając Totalną Biologię i Recall Healing, wykładane przez Gilberta Renaud z Kanady, Marie-Ginette Rheault oraz dr. Gerarda Athiasa z Francji.

Stosując Kwantową Regenerację Ciała oraz szybko i skutecznie ustalając Emocjonalne Przyczyny Choroby, pomogła wielu pacjentom. Do stanów chorobowych, w których odnosi największe sukcesy mozna zaliczyć: schorzenia kręgosłupa, zaburzenia pracy układu pokarmowego, zaburzenia pracy gruczołów wydzielania wewnętrznego (np. tarczyca, nadnercza, trzustka), niektóre postacie bezpłodności u kobiet.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 690 804 604 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosuje metody

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Chirurgia Fantomowa

Jest bezinwazyjną metodą wykorzystującą fakt, iż sama obserwacja cząstki elementarnej, zmienia jej stan. Dzięki temu odkryciu, stało się możliwe świadome zastosowanie spostrzeżeń fizyki kwantowej w leczeniu dolegliwości ludzkiego ciała. Obserwatorem jest terapeuta, który obserwując chore tkanki, świadomie wpływa na ich stan, powodując przywrócenie właściwego, zdrowego wzorca ich funkcjonowania. Terapeuta usuwa skutki działania silnego stresu, który zawsze przyczynia się do powstania zmian w zapisie informacji, jak poszczególne narządy mają funkcjonować.

EPC – Emocjonalne Przyczyny Chorób

Według najnowszych badań, większość dolegliwości ma źródło w konkretnych, silnie stresujących nas lub naszych bliskich, sytuacjach życiowych. EPC, to metoda oparta na fakcie, iż każdy, silny stres powoduje powstanie unikalnego programu naszego funkcjonowania. Będąc pod jego wpływem, nasz organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Jeżeli taki stan rzeczy trwa zbyt długo, może doprowadzić do poważnych zmian fizycznych w organizmie. Terapia tą metodą polega na interaktywnej rozmowie terapeuty z pacjentem, prowadzącej do ustalenia zdarzenia źródłowego, które spowodowało późniejszy ciąg powtarzających się zdarzeń, prowadzących w rezultacie do powstania choroby. Sam fakt uświadomienia sobie istnienia zdarzenia źródłowego, w większości przypadków prowadzi do zapoczątkowania regeneracji organizmu.

Dyplomy i certyfikaty

 • Studia medyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej, ukończone w 1987r.
 • Pełny, wielostopniowy kurs homeopatii, zorganizowany przez Wydział Farmaceutyczny AM i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji. 1991r.
 • Kilkuletnie szkolenie z zakresu Chirurgii Fantomowej w Instytucie Chirurgii Fantomowej w Szczecinie 1999-2004r.
 • Uzyskanie certyfikatu i tytułu Instruktora Chirurgii Fantomowej 2002r.
 • Totalna Biologia / Recall Healing kursy prowadzone przez dr. Gilberta Renaud i Marie -Ginette Rheault (Totalna Biologia – poziom I, II i III) 2011-2013r.
 • Biologia i znaczenie choroby stopień I, II, III, IV, V, kurs dr. Gerarda Athiasa 2012-2014
 • Symbolika w Biologii kurs dr. Gilberta Renaud 2012
 • Komunikacja Intuicyjna, kurs dr. Gerarda Athiasa 2011
 • Podstawy Terapii Energetycznych i Radiestezji, kurs Jakuba Zemły 2010
 • Masaż Dotyk Motyla, kurs Marty Targońskiej 2014
 • Polarity, kurs Richarda C. Overly 2015
 • Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, pełen kurs Bożeny Przyjemskiej, Certyfikat w 2018r.
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ