Terapeuta japońskiej terapii manualnej Yumeiho®.

Posiada najwyższy, 7-my stopień wtajemniczenia i jest jedynym oficjalnym nauczycielem tej terapii w Polsce. Posiada tytuł doktora inżyniera o specjalności biomechanika. Jest członkiem Europen Society of Biomechanics, The International Research Society of Spinal Deformities, Polskiego Towarzystwa Biomechanicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa.

Jest autorem publikacji naukowych w tematach: skoliozy, asymetrii miednicy i zakłóceń położenia środka masy ciała. Od 1989 roku pomaga pacjentom ze schorzeniami układów kostno-stawowego i mięśniowego.

Szczególnie zajmuje się zapobieganiem i korygowaniem wad postawy u dzieci. Jest oficjalnym przedstawicielem japońskiego Centrum Yumeiho® w krajach Europy..

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 (22) 841 16 07 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Terapia Yumeiho

Głównym celem terapii YUMEIHO® jest skorygowanie położenia kości miednicy, prawidłowe uruchomienie stawów kręgosłupa oraz stawów obwodowych dzięki czemu przywracane jest prawidłowe położenie środka ciężkości masy całego ciała. Utrzymanie środka ciężkości ciała w prawidłowym miejscu jest kluczowe w terapii YUMEIHO®

YUMEIHO®  to system technik masażu ugniatająco-uciskowego tkanki głębokiej (deep tissue massage) oraz mobilizacja stawów (japoński SEITAI, odpowiednik amerykańskiej chiropraktyki lub osteopatii)  przeprowadzanego w oryginalny i bezbolesny sposób.

Dyplomy i certyfikaty

  • Certyfikowany terapeuta japońskiej terapii manualnej Yumeiho®
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ