BODY & SOUL Yoga
To odbywające się cykliczne, w każdą środę od 6 czerwca (trwają zapisy do grupy), sesje Vinjasy.

Sesje te prowadzi Anna Paciorek w rytmie pierwotnego pulsu autorskiej muzyki wibracyjnej.
Muzykę tę gra na hinduskim gongu rytualnym, chińskim bębnie rytualnym TAIKO i gongu medytacyjnym Bogdan Halicki (znany muzyk i wieloletni jogin od 1975 roku, doświadczony muzykoterapeuta od 2000 roku). W/w instrumenty indukują częstotliwości fal mózgowych Alfa o korzystnej dla ćwiczeń charakterystyce.
Kiedy uczestnik sesji słyszy taką muzykę wkracza w tajemniczy świat kreatywnej obecności gdzie uruchamia się integracja z muzyczną energią, wchłania te mistycznie brzmiące dźwięki i wchodzi w transowy rezonans, współbrzmiący z pulsem danej muzyki, przez co doświadczanie walorów jogi (będąc w stanie Alfa) staje się głębsze, bardziej przyjemne a także przywraca stan harmonii ducha i ciała.

Każda godzinna sesja zakończona jest głębokim relaksem psychicznym przy dźwiękach gongu medytacyjnego, którego wibracje wodzą czynnościowe rytmy mózgu na poziomie fal Alfa, Theta i Delta.

Więcej informacji o prowadzących i zajęciach, na stronie Black&White Yoga.

ZAPISY:

mailowo: blackandwhiteyoga1@gmail.com

Koszt:
Jednorazowe wejście – 30 zł
Karnet 4 wejścia – 100 zł (25 zł za spotkanie)

Przyjdźcie. Sami zobaczycie

 

Zajęcia są autorskie i działają niesamowicie na ludzki organizm. Subtelne i delikatne asany, płynące z rytmem oddechu.

  • W tle niesamowity dźwięk gongów, bębenka, rytmów przyrody. Łagodnych i kojących dla ludzkiego ucha.
  • Przeciwstawienie miejskiego zgiełku.
  • Łagodzą umysł, emocje.
  • Koordynują prace półkul.
  • Zestrajają fale mózgowe jak Biofeedback.
  • Rozluźniają.
  • Pomagają zasypiać.
  • Odstresowują.
  • To wrażenia po dotychczasowych sesjach warsztatowych.

ZOBACZ VIDEO FRAGMENTU SESJI

Plan zajęć

Wtorek

19:30 - 20:30

photo

Anna Paciorek

Trenerka Yogi
Nauczycielka jogi Vinyasy RYT 200 Yoga Alliance. Swoją praktykę rozpoczęła od Iyengar 5 lat temu, przechodząc kolejno przez Ashtangę i Sivanande i praktykując u znakomitych nauczycieli z dużym doświadczeniem. Absolwentka biologii i rolnictwa na SGGW, miłośniczka przyrody, podróży i fotografowania. Certyfikowana trenerka Blackroll (Blackroll Trainer , Screening – wady postawy i Blackroll Functional), Aerial Jogi (basic, intermediate, relaxation). Instruktorka fitness oraz trenerka personalna ze specjalizacją pilates, zdrowy kręgosłup, trening funkcjonalny. Ukończyła kursy Pilates I i II IFAA, fit ball, zdrowy kręgosłup, funkcjonalny trening medyczny, trening w ciąży, fitness powięzi, TRX, schwinncycling, nordic walking w szkołach: IFAA, Fitness Source, Proactiv, OM. W wolnych chwilach trenuje Aeriial Yogę podwieszając hamak w plenerze. Nieustannie podążam ścieżką wiedzy oraz praktyki wśród ludzi, rozwijając sportową i prozdrowotną pasję o tematy związane z fizjoterapią oraz terapią powięziową. Prowadzę bloga : blackandwhitejoga.blogspot.com, aktywnie pisząc do magazynu „Joga”.
Czytaj więcej
photo

Bogdan Halicki

Muzyk, Body&Soul Yoga
Jest muzykiem jazzowym o bogatym dorobku artystycznym, doświadczonym muzykoterapeutą, improwizującym kompozytorem, wszechstronnym perkusistą, reżyserem dźwięku, dziennikarzem muzycznym a także twórcą BIO MUSIC (koncerty, w czasie których autorska muzyka wibracyjna głęboko relaksuje psychikę a mistyczne brzmienia instrumentów wprowadzają w stan medytacyjny). W latach 60-tych XX wieku, jeszcze w trakcie studiów muzycznych we Wrocławiu w klasie perkusji, zdobywał doświadczenia instrumentalisty i doskonalił swój warsztat muzyczny grając: w symfonicznej orkiestrze, w teatrach, na festiwalach jazzowych i w klubach studenckich. W latach 1968 - 1990, po przeprowadzeniu się do Warszawy, oprócz jazzu grał też inne gatunki muzyki: w studiach opracowań filmowych, studiach nagraniowych, radiowych, telewizyjnych, filmowych, grał również w filharmoniach, teatrach, w salach koncertowych oraz na festiwalach w kraju i za granicą (w Europie i USA), współpracując ze znakomitymi muzykami jazzowymi, wybitnymi aktorami, artystami estradowymi i reżyserami. W latach 1990 - 2000 pisał muzykę do spektakli teatralnych dla szkoły aktorskiej Workshop oraz muzykę i scenariusze autorskich programów muzycznych dla TVP. Od roku 2000 gra koncerty autorskiej muzyki medytacyjnej, relaksacyjnej oraz terapeutycznej, prowadzę cykliczne warsztaty nauki gry na bębnach etnicznych według autorskiej metody i zajęcia lub sesje muzykoterapeutyczne w oparciu o autorski program.
Czytaj więcej