Terapeutka z ponad 28-letnią praktyką. Od połowy lat 90-tych, stosuje wyłącznie metodę Yumeiho®. Przyjmuje dzieci i dorosłych. Pacjentem może być każdy w wieku od czterech lat wzwyż. Przez cały czas swej kariery terapeuty posługującego się metodą Yumeiho®, ściśle współpracuje z Maciejem Dłuskim jedynym, oficjalnym nauczycielem i reprezentantem Yumeiho® na terenie Polski. Metodę stosuje od 1992r. i jest jedną z najbardziej doświadczonych terapeutek. Od 1994r. posiada III stopień, (ze specjalnym wyróżnieniem) wtajemniczenia tej metody.

Pani Halina jest osobą, która powołanie do pomocy innym ludziom za pomocą naturalnych metod wyniosła z rodzinnego środowiska. Wzrastała wśród osób na co dzień stosujących praktyki naturalnego ruchu, zioła i terapie przez zdrowe odżywianie.

Przyjmuje osoby pragnące skorygować wady postawy, z bólami od kręgosłupa, bólami stawów, RZS, reumatyzmem, osoby kontuzjowane podczas uprawiania sportu lub w wypadkach, z chronicznymi bólami głowy, w stanach chronicznego przemęczenia. Koryguje pozycję miednicy i stawów biodrowych. Pomaga kobieto mającym problemy z zajściem w ciążę i z bólami menstruacyjnymi.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 692 491 073 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

 

 

 

 

 

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Terapia Yumeiho

Głównym celem terapii YUMEIHO® jest skorygowanie położenia kości miednicy, prawidłowe uruchomienie stawów kręgosłupa oraz stawów obwodowych dzięki czemu przywracane jest prawidłowe położenie środka ciężkości masy całego ciała. Utrzymanie środka ciężkości ciała w prawidłowym miejscu jest kluczowe w terapii YUMEIHO®

YUMEIHO®  to system technik masażu ugniatająco-uciskowego tkanki głębokiej (deep tissue massage) oraz mobilizacja stawów (japoński SEITAI, odpowiednik amerykańskiej chiropraktyki lub osteopatii)  przeprowadzanego w oryginalny i bezbolesny sposób.

Dyplomy i certyfikaty

  • Certyfikowany terapeuta japońskiej terapii manualnej Yumeiho® 1992r.
  • Kurs dla techników masażu 2003-2005r.
  • Trenerka Taichi
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ