Dyplomowany Refleksolog twarzy i stóp, praktyk Access Bars, masażystka

W swojej 13-letniej pracy refleksologa przywraca sprawność organizmu, poszukując miejsc-refleksów na stopach, które odpowiadają za funkcjonowanie narządów i wymagają odblokowania. Jej zadaniem  terapeutycznym jest doprowadzenie człowieka do równowagi energetycznej i fizycznej. Uwolnienie ciała od bólu jest  nadrzędnym celem, a dzięki refleksoterapii osiąga to w kilku sesjach.

Refleksoterapią na twarzy i głowie przenosi człowieka w świat relaksu, odprężenia, ukojenia – ciało ma szansę na regenerację sił.

Podążanie za przyczyną chorób, bólu, złego samopoczucia doprowadziły ją do kolejnego narzędzia terapeutycznego- Access Bars, które uwalnia od stresów, napięć energetycznych, emocjonalnych, przekonań i ograniczeń.

Skąd pomysł na taki zawód:

„20 lat temu usłyszałam od lekarza pediatry żeby wzmacniać układ odporności u mojej pierwszej córeczki Olusi. Często nam chorowała i  miała alergie. Były antybiotyki, nieprzespane noce, zwolnienia lekarskie…. wiecie o co chodzi … Dla niej zawzięłam się i postanowiłam, że zrobię wszystko, żeby była zdrowa. Potem druga córeczka Zosia miała jeszcze inne problemy zdrowotne i alergie.

Poszukiwania zdrowia dla dzieci doprowadziły mnie do zmiany zawodu.”

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 509 331 575 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosuje metody

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Masaż relaksacyjny

Metoda pracy z ciałem, która poprzez delikatny lub intensywny dotyk dłoni masażysty przywraca naturalny przepływ energii życiowej, krwi i limfy. Daje głębokie odprężenie na poziomie ciała oraz umysłu. Rozładowuje napięcia emocjonalne. Stosowany systematycznie, utrzymuje właściwy poziom napięć mięśniowych oraz przywraca prawidłowy przebieg procesów metabolicznych na poziomie komórek.

Refleksologia

to holistyczna (traktująca człowieka jako jedność duszy, ciała umysłu i emocji), skuteczna i bezpieczna metoda terapii znana już w starożytnych Chinach oraz Egipcie. Polega ona na przywróceniu równowagi organizmu poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, twarzy, uszach, głowie czy dłoniach, które mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. Refleksologia dodaje energii oraz pobudza organizm do samoleczenia. Stymulacja odpowiednich receptorów odruchowo oddziałuje na narządy wewnętrzne, pomaga w odblokowaniu stref przepływu energii, co usprawnia pracę krwiobiegu, likwiduje bóle, pozytywnie wpływa na układ nerwowy, normuje funkcjonowanie układu hormonalnego, a także wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

Dyplomy i certyfikaty

  • Studium Medyczne ZDZ w Lublinie – technik masażysta 2009
  • Polski Instytut Refleksologii – dyplomowany refleksolog  2013
  • Access Bars Praktyk  2021
Liczne Kursy
  • Profilaktyka zdrowia
  • Detoksykacji
  • Refleksologii stóp i twarzy
  • Refleksologii Manzanares Method
  • Praktyk Acces Bars
  • Warsztaty uwalniania
  • Warsztaty oddechowe