Ukończyła Łódzką Akademię Zdrowia z oddziałem w Kielcach z zakresu masażu i terapii manualnej kręgosłupa. Od 8 lat przyjmuje w prywatnych gabinetach terapeutycznych na terenie całego kraju (Szczecin, Zielona Góra, Ostrów Wielkopolski, Kielce, Świeradów Zdrój, Jelenia Góra, Legnica). Przed każdym zabiegiem wykonuje masaż rozgrzewający i rozluźniający mięśnie przykręgosłupowe, mający na celu przygotowanie pacjenta do właściwej terapii. Kręgosłup to fundament naszego ciała i zdrowia. Zaburzenia w prawidłowym funkcjonowaniu kręgosłupa są powodem wielu dolegliwości. Zakres prowadzonych przez nią zabiegów polega na usunięciu schorzeń takich, jak skolioza, rwa kulszowa, dyskopatia, przepuklina i wypuklina międzykręgowa.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 502 131 129 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Chiropraktyka

Chiropraktyka – dziedzina medycyny niekonwencjonalnej, utożsamiana z kręgarstwem. Rodzaj terapii manualnej opartej na diagnozie, leczeniu oraz zapobieganiu mechanicznym zaburzeniom i dysfunkcjom narządu ruchu. Została stworzona pod koniec XIX w. w Stanach Zjednoczonych przez D.D.Palmera. W szczególności skupiona na manipulacji kręgosłupa. Współcześnie, chiropraktycy w swojej pracy stosują szeroką gamę technik, jak mobilizacje lub manipulacje stawów i tkanek miękkich a także fizyko- i kinezyterapię oraz poradnictwo profilaktyczne.

Klasyczny, masaż terapeutyczny

Jest przeznaczony dla osób z konkretnymi dolegliwościami ze strony układu ruchu, w szczególności w przypadku napięć prowadzących do skrzywienia kręgosłupa i kompresji krążków międzykręgowych, często z tendencją do przemieszczenia bocznego lub przednio- tylnego. Terapeuta stosujący ten masaż może zarządać przyniesienia ze sobą zdjęć kręgosłupa wraz z opisem oraz innych badań, jeżeli uzna to za stosowne. Zadaniem masażu terapeutycznego jest doprowadzenie do rozluźnienia powstałych przykurczy mięśni oraz przez odpowiednią stymulację ruchową przywrócenie odpowiedniej geometrii kręgosłupa i / lub ustawienie względem siebie innych kości szkieletu, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ