Psycholog, certyfikowany trener NLP. Uczy ludzi, poprawiając przy tym jakość ich życia, a fakt, iż jest trenerem NLP, daje jej możliwość robienia tego w sposób, który lubi najbardziej — szybki, skuteczny i przyjemny dla wszystkich. Prowadzi stronę internetową www.nlpdlakobiet.pl i www.etycznamanipulacja.pl. Współpracuje z Instytutem Neurolingwistyki.
Jest autorką książek:

„Etyczna manipulacja, czyli jak sprawić, żeby ludzie naprawdę Cię lubili”, „Nlp w balerinkach”, „Jak przeżyć zespół napięcia przedmiesiączkowego”, „Rozwiń swoją inteligencję seksualną. Żyj zmysłowo, rozkosznie i w szczęśliwym związku!”.
Jest również współautorką „Droga do wewnętrznej równowagi, czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Fantastyczna czterdziestka! Poradnik pozytywnego życia”, „Metoda Joyness. Jak zapomnieć o smutku i cieszyć się życiem”.

 

O sobie pisze:

„Od zawsze chciałam pomagać ludziom. Inne małe dziewczynki marzyły, aby zostać aktorkami, ja marzyłam o byciu psychologiem
Jeszcze w szkole podstawowej z wypiekami na twarzy czytałam książki Antoniego Kępińskiego, potem w liceum byłam w klasie o profilu psychologiczno-pedagogicznym (tak, tak — przez jakieś cztery lata w naszym szkolnictwie istniał taki profil ) i w końcu dostałam się na wymarzone studia. Tam poznałam mnóstwo teorii, dowiedziałam się, jak działa człowiek, poznałam wspaniałych ludzi, lecz nie nauczyłam się niczego praktycznego poza diagnozowaniem wszelkich zaburzeń oraz, oczywiście, uzyskałam tytuł magistra psychologii ze specjalizacją psychologia kliniczna z wynikiem bardzo dobrym.

Potem przez kilka lat pracowałam w swoim zawodzie, aż w końcu, znużona tym, że ciągle nie wiem, jak skutecznie mogę komuś pomóc, wybrałam inną ścieżkę rozwoju zawodowego. Zajęłam się zarządzaniem ludźmi — najpierw w mniejszych firmach, a potem w korporacji. Skończyłam również studia podyplomowe w tym kierunku. Jednak i ta droga nie dała mi możliwości spełnienia swoich marzeń.

Na szczęście zawsze można się dokształcać — i tak w 2002 roku trafiłam na moje pierwsze szkolenie NLP!
Pod tajemniczą nazwą programowanie neurolingwistyczne dla mnie kryje się zestaw prostych technik, które pomagają żyć lepiej, pełniej i szczęśliwiej. Bez namysłu, po odbyciu cyklu szkoleń na ten temat, związałam się z Instytutem Neurolingwistyki Andrzeja Batko i zostałam jedną z nielicznych Trenerek NLP w Polsce. Od 2004 roku na co dzień prowadzę szkolenia, specjalizuję się w zarządzaniu emocjami, miękkich kompetencjach komunikacyjnych i hipnozie, która pomaga ludziom się zmieniać w sposób prosty, łatwy i przyjemny. Jak mówią inni: wnoszę do męskiego świata szkoleń NLP kobiece ciepło i delikatność

Napisałam, jak dotąd, osiem książek: „Alchemia uwodzenia”, „Etyczna manipulacja”, „Rozwiń swoją inteligencję seksualną”, „Jak przeżyć zespół napięcia przedmiesiączkowego”, „Droga do wewnętrznej równowagi” (której jestem współautorką razem z moim przyjacielem Bogusławem Stępniem), „Metoda Joyness” ( którą stworzyłam i opisałam z moimi cudownymi przyjaciółkami: Alicją Szczyglewską, Elżbietą Szczęsną Dmochowską, Elżbietą Fiedorowicz i Katarzyną Kaczmarek) oraz „Fantastyczna czterdziestka! Poradnik pozytywnego życia” (również współautorem jest Bogusław Stępień). W każdej z nich można znaleźć sposoby na to, żeby żyło się lepiej, pełniej i szczęśliwiej, a moi czytelnicy zyskują wiedzę, i co więcej — umiejętność, jak wpływać na siebie, swoje emocje i innych.

Poza uczeniem innych poświęcam swój czas na rozwijanie własnych umiejętności – z zakresu NLP ( John Grinder) i wywierania wpływu ( Kevin Hogan), a także prawa przyciągania ( Joe Vitale) i innych dziedzin które mnie pasjonują: Huna – hawajski system postrzegania świata (Serge Kahili King) Vedic Art ( Adriana Mościcka i Hallina Szejak vel Żak) oraz gry na misach i gongach tybetańskich ( Małgorzata Musioł i Małgorzata Kronenberger) co razem połączone sprawia, że na wszystko potrafię spojrzeć w wielu wymiarach, łącząc duchowość z praktyką, misy tybetańskie z hipnozą, a sztukę z technikami NLP – mam nadzieję, że przekonasz się o tym, gdy spotkamy się na szkoleniach.”

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 500 046 366 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

NLP

Programowanie neurolingwistyczne (NLP), jest zbiorem technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami, nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi.Nazwa została wymyślona przez twórców NLP, Johna Grindera i Richarda Bandlera, aby podkreślić powiązanie między procesami neurologicznymi (neuro), językiem (lingwistyczne) i wzorcami zachowań, którymi ludzie się kierują (programowanie). Od lat 70-tych znane jest jako niezwykle efektywna i szybka forma psychoterapii oraz sztuka doskonalenia osobowości. W ciągu ostatnich lat pojawiają się prace naukowe w większości anglojęzyczne zbierające rozproszone badania testujące i wskazujące na naukowe podstawy NLP i wykorzystanie tych metod np. w leczeniu PTSD (Zespół Stresu Pourazowego).

 

Hipnoza Ericksonowska

Hipnoza jest naturalnym zachowaniem, reakcją człowieka na określone, specyficzne warunki zewnętrzne dostarczające bodźce werbalne lub wizualne. Takie warunki może stworzyć w bezpieczny sposób przeszkolony terapeuta. Ericksonowskie podejście do używania hipnozy w celach terapeutycznych, różni się od podstawowego, typowego schematu pracy z pacjentem w stanie hipnozy.Terapia jest nastawiona na osiąganie celów teraz i w przyszłości. Terapeuta razem z pacjentem szuka sposobów korzystania z doświadczeń transu w realnym życiu poza sesją. Pacjent formułuje wizję pozytywnej przyszłości.

Dyplomy i certyfikaty

  • mgr absolwentka Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie (psychologia kliniczna)
  • Certyfikat  NLP PRACTITIONER w Instytut Neurolingwistyki
  • Certyfikat NLP MASTER PRACTITIONER w Instytut Neurolingwistyki
  • Certyfikat Trenerski w Instytut Neurolingwistyki
  • Dyplom Joe Vitale „Sekret. Prawo Przyciągania”
  • Dyplom Kevin Hogan „Siła perswazji”
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ