Od ponad 15 lat zajmuje się medycyną niekonwencjonalną, która bazuje na naturalnych metodach leczenia chorego. W swojej pracy stosuje terapię dźwiękiem, litoterapię i fitoterrapię. Szukając najlepszych sposobów dotarcia do przyczyn dolegliwości, szczególną uwagę poświęca terapii NLS (biorezonans). Pracuje na urządzeniu META HUNTER, które pozwala na zastosowanie terapii bezpośrednio wpływającej na poszczególne elementy organizmu poprzez naprawę spektrum energetycznego (tzw. Meta Terapia).

Przez lata pracy z klientami, zauważyła jak wiele dolegliwości w ciele, jak również psychice, jest wywołanych przez patogeny. Czasami aby przywrócić właściwe wibracje organizmu, trzeba najpierw go oczyścić. Okazuje się, że po takiej zmianie wiele organów powraca do swojego, naturalnego, zdrowego wzorca. Ludzkie ciało to bardzo mądry i wspaniały instrument, który nigdy nie atakuje własnych komórek bez powodu. Atakuje tylko te komórki, które zostały zainfekowane wirusami i bakteriami.

Technologia biorezonansu bardzo się rozwija. Kiedyś pozwalała jedynie ocenić stan organizmu i
zostawiała Klienta z informacją nie dając rozwiązania w przypadku występowania dolegliwości.

Agnieszka Bunia pracuje na jednym z najnowszych urządzeń dostępnych na rynku: META HUNTER,
który pozwala na leczenie za pomocą biofeedbacku i jest tak zaprojektowany, aby zapewnić
najbardziej dokładne wyniki diagnostyczne, ponieważ skupia się na falach mózgowych, bo umysł
jest serwerem gdzie zaczynamy gromadzenie informacji na temat zmian zachodzących w
organizmie.

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 516 532 753 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

 

Odwiedź stronę terapeuty: https://www.terapianieliniowa.pl/

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Terapia nieliniowa NLS

System diagnostyki nieliniowej (NLS) to najnowocześniejsze technologie medyczne oparte na analizie widmowej wirujących pól magnetycznych żywych organizmów. NLS umożliwia uzyskanie pełnej informacji o zdrowiu i początkowych sygnałach pojawienia się symptomów chorobowych (w tym onkologicznych), niemożliwych do wykrycia takimi metodami jak USG, rentgen, tomografia itp., które uwidoczniają dopiero ukształtowaną już zmianę. Terapia nieliniowa NLS to metoda terapeutyczna oparta na biorezonansie, która interaktywnie działa z częstotliwościami elektromagnetycznymi naturalnie przekazywanymi przez pacjenta. Terapia aktywuje zdolności samo naprawcze organizmu i powodują powrót organizmu do zdrowia ze stanu wywołanego zewnętrznymi efektami patologicznymi.

Dyplomy i certyfikaty

  • Certyfikat ukończenia kursu diagnostyki pól informacyjnych
  • Certyfikat ukończenia kursu analizy danych biorezonansowych
  • Certyfikaty ukończenia kursu stosowania informaterapii i metaterapii
  • Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu obsługi biorezonensu HUNTER